24 Kasım 2020 Salı

CEMİL DEVECİ ORTAĞI OLDUĞU İDDİA EDİLEN CİTY MALL'DA YAPILAN KAÇAK İNŞAATI MÜHÜRLETTİRDİ

Cemil Deveci ortağı olduğu iddia edilen City Mall'da yapılan kaçak inşaatı mühürlettirdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin geçtiğimiz günlerde kaçak inşaat ile gündeme gelen City Mall alış veriş merkezinin ortağı olduğu iddiası ortaya atıldı. Cemil Deveci ise ortağı olduğu iddia edilen City Mall'da yapılan kaçak inşaatı mühürlettirdi

17 Haziran 2019 Pazartesi 15:19 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin kaçak inşaat ile gündeme gelen City Mall alış veriş merkezinin ortağı ve inşaatı yapan iş adamı Vahap Çelik'in de avukatı olduğu ileri sürüldü.


31 Mart seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı seçilen CHP'li Cemil Deveci, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile Atakum ilçesinde yapımı devam eden City Mall isimli alış veriş merkezinin yanına kaçak inşaat yapıldığını tespit ettiklerini belirterek, "Atakum ilçesi, Alpaslan caddesi üzerinde City Mall iş merkezinin yanında bayram tatilinden istifade ile yapılmış olan kaçak inşaatla ilgili olarak, İmar Yasası’nın gerektirdiği tüm işlemler yapılmış olup, süreç devam etmektedir; yasanın gerektirdiği tüm müeyyideler uygulanacaktır. Benim başkanlığımda, Atakum’da hukuksuzluğa, yolsuzluğa izin verilmeyeceği gibi kaçak yapılaşmaya ve İmar mevzuatı ihlaline asla izin verilmeyecektir. Atakumlu hemşehrilerime saygıyla duyurulur" demişti.

Cemil Deveci'nin City Mall ile ilgili yaptığı bu açıklama sonrası Deveci'nin kaçak inşaat ile gündeme gelen City Mall alış veriş merkezinin ortağı olduğu iddiası ortaya atıldı. Cemil Deveci City Mal ile ilgili açıklamasında,  "Atakum’da hukuksuzluğa, yolsuzluğa izin verilmeyeceği gibi kaçak yapılaşmaya ve İmar mevzuatı ihlaline asla izin verilmeyecektir" açıklamasına bakıldığında söz konusu alış veriş merkezinin ortağı da olsa (ortağı olup olmadığı kesin olarak bilinmiyor) kaçak inşaatı belediye başkanı olarak tespit ettirip mühürletmesi takdir edilecek bir davranış değil midir...

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

atakumlu

18 Haziran 2019 Salı 18:36

bı de işe aldıkları akrabaları nı yazınishak taşçı olsaydı coktan yazardınız.

şafak ay

18 Haziran 2019 Salı 18:33

ortağı oldu iddası değil ortağı- eşi de bu işin içinde - olay basına yansıyınca mühürletecek ne yapacaktı- bu cahil aklımla ben de öyle yapardım sen de :) para gelecek diye öyle bır alttan alıp yazıyorsunuz ki ah ah gazeteciler ahhh.

Semih krt

18 Haziran 2019 Salı 10:29

ya allah aşkına mühürletmek zorunda kaldı. adam gibihaber yapsana

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Meclis toplantısında su zammı protestosunda olaylar çıktı

Samsun Büyükşehir Meclis toplantısında su zammı protestosunda olaylar çıktı