17 Ekim 2021 Pazar

CEMİL DEVECİ SERT ÇIKTI! ÇIKARCILARIN KUYRUĞUNA BASMAYA DEVAM EDECEĞİM

Cemil Deveci sert çıktı! Çıkarcıların kuyruğuna basmaya devam edeceğim

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart seçimlerinden bu yana aleyhinde olumsuz haberler yapanlara sert çıkarak "Ben çıkarcıların kuyruğuna basmaya devam edeceğim" dedi.

22 Ağustos 2019 Perşembe 00:13 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, hakkında olumsuz haberler yapanlara sert tepki gösterdi. 


Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, "Menfaatleri zedelenenler, kendi kimliklerini gizleyerek, çığlık atmaya devam ediyorlar. Ahlakları olmadığı için, her türlü yalana, iftiraya baş vuruyorlar ve beş yıl devam edecekler, çünkü ben onları Atakum belediyesine sokmayacağım, yediklerini de geri alacağım" dedi.

Atakum halkına verdiği sözleri tutacağını belirten Cemil Deveci, sert mesajlara yer verdiği açıklamasında, "Atakumlunun tek bir kuruşu,hiç bir yiyicinin kursağında kalmayacak yeter ki siz benim yanımda durun" diyerek ilçe halkından destek istedi.

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, özellikle son günlerde belediyeye kayyum atanacağı yönünde yapılan haberlere ateş püskürerek, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Sevgili Samsunlular, sevgili hemşehrilerim; Atakum Belediyesinden menfaatlenenlerin çıkarları, 31 MART’ta sizlerin iradesi ve isteği ile kesildi. Menfaatleri zedelenenler,kendi kimliklerini gizleyerek, çığlık atmaya devam ediyorlar. Ahlakları olmadığı için her türlü yalana, iftiraya baş vuruyorlar ve beş yıl devam edecekler, çünkü ben onları Atakum belediyesine sokmayacağım, yediklerini de geri alacağım; Atakumlunun tek bir kuruşu,hiç bir yiyicinin kursağında kalmayacak yeter ki siz benim yanımda durun. Bu konuyu sizler rahatsız olmayın diye açtım; ben çıkarcıların kuyruğuna basmaya devam edeceğim, size verdiğim sözü tutacağım; size bir söz daha vermiştim, demiştim ki, ‘Benim geçmişimde utanacağım, sizi utandıracak, hesabını veremeyeceğim bir şey yok, asla da olmayacak’; Yanımda durun, birlikte Atakum’u yaşanabilecek bir kent yapalım."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanlığı borcunu belediyeye ödettirmek istedi Demir sıcak bakmadı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı borcunu belediyeye ödettirmek istedi Demir sıcak bakmadı