20 Ocak 2022 Perşembe

CEMİL DEVECİ TOPLUMSAL DAYANIŞMA ÇAĞRISI İLE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Cemil Deveci toplumsal dayanışma çağrısı ile yardım kampanyası başlattı

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Korona Virüs nedeniyle toplumsal bir çağrıda bulunarak, işsize, aşsıza, yoksula yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı.

26 Mart 2020 Perşembe 00:09 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Korona Virüs nedeniyle ulusal boyutta bir afet yaşandığını açıklayarak, ihtiyaç sahipleri için gıda yardımı kampanyası başlattıklarını duyurdu.


Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci. sosyal medya sayfasından yaptığı çağrıda, "Sevgili Atakumlular, Sevgili Hemşehrilerim; Ulusal boyutta, toplumun tüm kesimlerini etkileyen bir afet yaşıyoruz. Sağlığımızı, hayatımızı kaybetme riskinin yanında; işimizi, aşımızı, yaşam biçimimizi kaybetme tehlikesiyle de karşı karşıyayız. Bu afetten kurtulabilmenin tek yolu var, toplumsal dayanışma" dedi.

Korona Virüs'ten korunmak için Bilim Kurulunun, doktorların ve diğer ilgili ve yetkililerinin önerilerine uyulması gerektiğini de çağrısında belirten Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Ama asıl yapmamız gereken, işsizin, aşsızın, yoksulun yardımına koşmak. Sizleri ihtiyacı olan Atakumlu hemşehrilerimiz için gıda yardımına çağırıyorum" diyerek toplumsal dayanışma davetinde bulundu.

Cemil Deveci, ihtiyaç sahipleri için başlatılan gıda yardımı ile ilgili hayırseverlerin Atakum Belediyesi ile işbirliği için de tarihi bir görev yerine getireceklerini vurgulayarak yardımlar için " 0552 963 02 30 nolu WhatsApp hattından iletişime geçebilirsiniz." bilgisini verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Korona Virüs'ten 15 hasta daha hayatını kaybetti! Can kaybı 59'a çıktı

Korona Virüs'ten 15 hasta daha hayatını kaybetti! Can kaybı 59'a çıktı