30 Kasım 2021 Salı

CEMİL DEVECİ'DEN JOE BİDEN'E SOYKIRIM TEPKİSİ!

Cemil Deveci'den Joe Biden'e soykırım tepkisi!

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Ermeni soykırımını onaylayan bir açıklama yapan ABD Başkanı Biden'e tepki göstererek, "Sana ne oluyor Amerikalı" dedi.

26 Nisan 2021 Pazartesi 00:32 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'den ABD Başkanı Joe Biden'e soykırım tepkisi.


DÜNYAYI RAHAT BIRAKIN
Cemil Deveci, soykırım açıklaması yapan Biden'e sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Cemil Deveci, açıklamasında "Benim çocukluğum, Boyabat’ta Ermenilerin yaşadığı Mahallede geçti. Mahallemiz birdi, evlerimiz yan yanaydı; ayni okullarda okuduk, arkadaşlıklarımız halen devam ediyor sana ne oluyor Amerikalı. Dünyayı rahat bırakın, sizsiz dünya çok daha mutlu. Dünya barışı size rağmen gerçekleşecek ve kazanacak." dedi.

EN SON KONUŞACAK AMERİKAN YÖNETİMLERİDİR
Atakum Belediye Başkanı Deveci, açıklamasının devamında "Bu coğrafyanın insanları çok acı çekti, çektirildi; kimsenin kimseye söyleyeceği söz yok; içinde bulunduğumuz coğrafyayı birlikte yaşanabilir kılmak gerekir, kimin az kusurlu kimin çok kusurlu olduğunun önemi yok. Ama şunu söylemek gerekir, insan hakkı konusunda en son konuşacak olan Amerikan yönetimleridir." diye konuştu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mesude

28 Nisan 2021 Çarşamba 11:37

Bir ilçe Başkanı oldum diye kendini ne sandın cemil başkan,Amerikanın soykırımla ilgili yaptığı yoruma cevap verecek kadar oldunmu, bir de ibareye bak sen kimsin Amerikalı çok güldüm inanın Cemil Deveci USA başkanına sen kimsin amerikalı diyor. Acaba sen kimsin de bu işlere burnunu sokuyorsun işiniz gücünüz vara yoka konuşmak. Dünyaya haddini bildiren bir ülkenin başkanına senin ülkenin cevap verecek makamları varken sen bu işlere hoş görünmek için burnunu ****..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'a şampiyonluk için prim desteği verilmeli

Yılport Samsunspor'a şampiyonluk için prim desteği verilmeli