25 Haziran 2021 Cuma

CEMİL DEVECİ'NİN EŞİ GÜLAY DEVECİ'DEN MOBBİNG İDDİASINA SERT TEPKİ

Cemil Deveci'nin eşi Gülay Deveci'den mobbing iddiasına sert tepki

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin avukat eşi Gülay Deveci, AK Parti'nin belediyede çalışanlara mobbing uygulandığı yönündeki iddiasına sert tepki gösterdi.

09 Temmuz 2019 Salı 13:42 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin eşi Gülay Deveci, belediyede çalışanlara mobbing uygulandığı iddiasına çok sert tepki gösterdi.


CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin eşi olan Gülay Deveci, 31 Mart seçimlerinden önce AK Parti'de bulunan belediyeye 230 milyon TL borç ile devraldıklarını belirterek, mobbing iddialarına sosyal medya sayfasından yazdığı mesaj ile tepki gösterdi.

Cemil Deveci'nin eşi Gülay Deveci, mobbing iddialarına yönelik yaptığı açıklamada, "Belediyeyi 230 trilyon borc batagina sokan Cemil Deveci degil, sizin partinizin başkanı. Cemil Deveci 3 aydır canını dişine takmış sizden kalan birikmiş işçi maaşlarını ödemeye çalışıyor, tesisler işlesin diye uğraşıyor, çöpler düzgün alınsın diye sürekli takipte. Borçları ödemeye çalışıyor. Tüm defterleri inceletiyor. Atakumlunun parası boşa gitmesin diye uğraşıyor. Bulduğu yolsuzluğa karşı da savcılığa gidiyor. Cemil Deveci’de usulsüzlük bulamazsınız gereksiz çabalarda bulunmayın. Söylemeden geçemeyeceğim inanılmaz azimli ve kararlı biridir.İnsanlara da aşırı değer verir( hak etmeyene bile) Yok şirketi iflasa sürüklüyormuş, yok mobbing yapıyormuş. Sizden devir alınan şirket zaten iflas etmiş vaziyette, her şey hacizli (40 trilyonu aşkın borç) Bir de ilginçtir en çok mobbing yapanlar, başkalarını mobbing yapmakla suçluyorlar. Böylece kendi kusurlarını örtbas mı etmiş oluyorlar? Tabi tabi... İğneyi önce kendine, çuvaldızı sonra başkasına batıracaksın...Yukarıda Allah var bizim de inancımız var...Allah’in Adaletine güveniyorum herkese hak ettiğini yaşatır." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Bir dost

11 Temmuz 2019 Perşembe 13:22

Sn. Gülay Hanım,Siz akademisyen ve avukat kimliğiniz ile ve bir seçilmişin eşi olarak sosyal medyadan yaptığınız açıklamanın basın açıklaması yerine geçeceğini nasıl bilmezsiniz. Şu an bir çok lider resmi açıklamaları twitter dan vb sosyal medya hesabından yapıyor. Keza eşiniz Sn. Cemil Bey de. Seçilmiş insanlar ünlü sanatçılar gibidir hayatı gözler önündedir her yaptığı haber olabilir. Cemil Bey şu an herkesin takdirini topluyor bence bu konulardan uzak durun ki eşinize daha fazla zarar vermey

Gulay Deveci

09 Temmuz 2019 Salı 22:52

Hadsizlik diz boyu. Kendi ozel sayfamdan esimle ilgili yaptigim paylasimi sorgulamak kimin haddine? Basin aciklamasi mi yapmisim? Hayir... Beni kimseyle karsilastirmayin. 26 yillik avukat ve Atakumlu vergi veren bir vatandas olarak haksizliklari sorgularim ama belediye isine karismak gibi bir hadsizlik yapmam.Atakum’un cok yeterli bir baskani var ve halk onu cok seviyor ki belediyeyi ona emanet etti.Rahat olun...Elestiri adi altinda hadsiz yorum yapanlar once kendi akil saglıklarına baksinlar

Mahmut Kol

09 Temmuz 2019 Salı 21:09

Cemil Beyin 68 ila 72 yaş aralığımda olduğunu düşünürsek bir ecevit rahşan vakası daha yaşanabilir.Hanım efendi her yerde 3 adım önden yürüyor başkandan.Eş başkan olayını şimdi anladım hem eş hem başkan.

Nazan Sekban Kulak

09 Temmuz 2019 Salı 19:22

Rahşan hanim gibi bu bayanda.Hadi onun eşi son dönemde bunamisti onun icin Ecevitin yerine o konusurdu.Insallah Cemil beyin sagligi yerindedir.

Adem

09 Temmuz 2019 Salı 19:10

Fatma taşçı gitti bu geldi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da esnaf bir bir kepenk kapatıyor! Her yerde kiralık ilanları var

Samsun'da esnaf bir bir kepenk kapatıyor! Her yerde kiralık ilanları var