31 Ekim 2020 Cumartesi

CEMİL DEVECİ'NİN GAZETE PAYLAŞIMI! SÖZCÜ'DE VAR, AKİT'TE DİRİLİŞ POSTASI'DA

Cemil Deveci'nin gazete paylaşımı!  Sözcü'de var, Akit'te Diriliş Postası'da

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin evinden paylaştığı gazete fotoğrafı gündem olurken, Deveci'nin Sözcü'nün yanı sıra Akit, Diriliş Postası ve Milli Gazete alarak okuması dikkati çekti.

18 Nisan 2020 Cumartesi 20:05 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sokağa çıkma yasağının olduğu gün evine aldığı gazetelerin fotoğrafını sosyal medya sayfasından yayınladı.


Geçtiğimiz hafta uygulanan sokağa çıkma yasağında Sözcü, Cumhuriyet, Birgün, Yeniçağ ve Karar gibi gazetelerle birlikte vatandaşlara ekmek dağıtan CHP'li Atakum Belediyesine yönelik eleştiriler olmuştu. Belediye Başkanı Cemil Deveci ise bu eleştirilere ücretsiz göndermeleri halinde Akit Gazetesini de dağıtacaklarını söyleyerek yanıt vermişti.

Bu hafta uygulanan sokağa çıkma yasağı uygulaması ile ilgili yayınlanan genelgede ise gazetelerin Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından vatandaşlara ulaştırılması kararı yer aldı. Kararda, gazete talep eden vatandaşlara ücretini ödeme koşulu ile istedikleri gazetenin evlerine götürülmesi yer alıyordu.

CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'de Korona Virüs sebebi ile uygulanan sokağa çıkma yasağının olduğu Cumartesi günü Vefa Sosyal Destek Grubu üzerinden evine ücretini ödeyerek gazete siparişi verdi. Evine gelen Sözcü, Cumhuriyet, Birgün, Sabah, Akit, Milli Gazete, Diriliş Postası, Akşam, Karar, Posta, Takvim, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin fotoğrafını sosyal medya sayfasından yayınlayan Cemil Deveci, "Kendine güvenmeyen yazmasın, aklına ve vicdanına güvenmeyen de okumasın. Söyleyecek sözü olanı dinlerim, yazacak düşüncesi olanı okurum, hiç bir güce boyun eğmeden aklımın ve vicdanımın süzgecinden geçirerek yol haritamı belirlerim" dedi.

CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin Akit, Milli Gazete, Diriliş Postası, Sabah gibi gazeteleri de alıp okuması ise sosyal medyada yaptığı paylaşım ilgi gördü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Çalışan

18 Nisan 2020 Cumartesi 22:21

Senin tuzun kuru sen gazete alırsın ben 900 tl verdiğin maaşla ev kirasını veremiyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hangi bölgeler Korona Virüs için riskli! Uygulamayı indir öğren

Samsun'da hangi bölgeler Korona Virüs için riskli! Uygulamayı indir öğren