17 Mayıs 2021 Pazartesi

CEMİL DEVECİ'NİN HALUK LEVENT İLE ÇEKİLEN BU FOTOĞRAFININ BASINA SERVİS EDİLMESİ ŞIK OLMADI

Cemil Deveci'nin Haluk Levent ile çekilen bu fotoğrafının basına servis edilmesi şık olmadı

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin ünlü sanatçı Haluk Levent ile kahvaltı masasında çekilen fotoğrafının basına servis edilmesi şık olmadı.

28 Haziran 2019 Cuma 16:21 GÜNCEL

Samsun'da belediye basın birimlerinin özellikle yemek ve kahvaltı masasında belediye başkanlarının çekilen fotoğraflarını basına servis etme alışkanlığı devam ediyor. 


Bu tür fotoğrafları haberlerimizde yayınlamamaya özen göstersekte 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçilen Cemil Deveci'nin bu haberimiz umarız dikkatini çeker, yemek ve kahvaltı masası fotoğraflarının basın kurumlarına gönderilmemesi konusunda gereken tavrı almasını sağlarız.

Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafe'de ünlü sanatçı Haluk Levent ile bir araya gelen ve buruda kahvaltı yapan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin hayli zengin kahvaltı sofrasının fotoğrafları, dört kişilik ailenin açlık sınırı 2,067 lira yoksulluk sınırının da 6,733 lira olduğu şu günlerde, fotoğraflanarak basın yayın organlarına gönderilmesi gerçekten de şık olmadı. Bu konuda özellikle tüm belediye basın birimlerinin bu tür fotoğrafları basın yayın organlarına göndermemesi, belediye başkanının sosyal medya sayfalarından yemek ve kahvaltı fotoğraflarının da yayınlanmaması daha doğru olacaktır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Tüpçü Fikret

30 Haziran 2019 Pazar 11:20

Nasıl bir haber bu. Gayet sade bir hahvalti. Ayıp ayıp.

Soner

29 Haziran 2019 Cumartesi 00:33

Ne karaktersiz bir haber anlayışınız var fotoğrafın orjinalini gördük hiçbir sıkıntı yok Masada reçeller filan var kalabalık saray sofrası değil yani Yalakalar

Süleyman Taşdemir

28 Haziran 2019 Cuma 20:42

Keşke burdan size fotograf yollayabilseydim haber yaparken tarafsiz olun terbiyesizlige gerek yok hem ülkeyi bu hale Cemil başkan yada CHP düşürmedi yiyor ise onun haberini yapin bide onlarin sofralarinin resmini koyun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Haluk Levent 29 Ekim'de Atakum'da konser verecek

Samsun'a gelen Haluk Levent 29 Ekim'de Atakum'da konser verecek