30 Mayıs 2020 Cumartesi

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANI CEMİL DEVECİ ÇAYIR KÖYÜ ELEŞTİRİSİ İLE BALTAYI TAŞA VURDU

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci Çayır köyü eleştirisi ile baltayı taşa vurdu

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, Atakum Belediyesi'nin Çayır mahallesine hizmet götürmesini eleştirerek, "Bu Çayır Köyü nerede. Atakum'un benim bilmediğim Çayır köyü mü var" dedi ama o mahallenin Atakum ilçesine bağlı olduğu ortaya çıktı.

01 Şubat 2018 Perşembe 15:34 GÜNCEL

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, sosyal medyada AK Parti'li Atakum Belediyesini eleştirmek isterken baltayı adeta taşa vurdu.


Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi'nin ilçeye iki yıl önce bağlanan Çayır mahallesine hizmet götürmesini eleştiren CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, "Çayır Köyü nerede. Atakum'un benim bilmediğim Çayır köyü mü var" diyerek bu durumu eleştirdi. Cemil Deveci'nin Atakum Belediyesi'nin iş makinelerinin Çayır mahallesinde çalışırken çekilen fotoğraflarını da sosyal medyada yayınlayarak bu durumu eleştirmesi üzerine olay daha da farklı bir boyut kazandı.

Atakum Belediyesi'nin AK Partili Meclis üyesi Levent Ertürk, "Çayır Köyü nerede. Atakum'un benim bilmediğim Çayır köyü mü var" diyen CHP İlçe Başkanı Cemil Deveci'nin sosyal medya paylaşımına yanıt vererek, "Cemil bey, Çayır Köyü dedikleri Atakum'a Bafra ilçesinden bağlanan Atakum'un 56'ıncı mahallesi olan Kaynakçı-Mermer köyünün 6 mahallesinden biridir. Atakum Belediyesine yeni bağlandı. Yaklaşık iki yıl oldu. Bu yüzden bilmiyor olabilirsiniz. Uygun bir zamanda sizi oraya götürebiliriz. Biraz uzakta olsa bizim sınırlarımız dahilindedir. Bilginize" dedi.

Levent Ertürk'ün bilgilendirmesi sonrası CHP İlçe Başkanı Cemil Deveci, sosyal medya sayfasında yayınladığı görüntüleri kaldırdı. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'da kayyumda görev alacak olan isimler belli oldu

Samsunspor'da kayyumda görev alacak olan isimler belli oldu