24 Eylül 2021 Cuma

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ATİLA TEKCAN'DAN SAMULAŞ GENEL MÜDÜRÜNE TEPKİ

CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan'dan SAMULAŞ Genel Müdürüne tepki

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan, SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'ya tepki gösterdi.

09 Haziran 2021 Çarşamba 19:25 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan, 35 milyon liralık sermaye artışı talep eden SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'nın meclis toplantısına katılmamasını eleştirdi.


BUgün yapılan meclis oturumunda SAMUALAŞ A.Ş'nin 35 milyon liralık sermaye artışı ile ilgili talebi meclis üyelerine sunuldu. CHP Grup Başkanvekili Tekcan ise bu gündem maddesi ile ilgili yaptığı konuşmada SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı'nın meclis toplantısında olmadığına dikkati çekerek, "Burada SAMULAŞ'tan yetkili yok. Daha önceki toplantılara da, komisyon toplantılarına da gelmediler. SAMULAŞ bizi ciddiye almıyor" dedi.

Atila Tekcan'ın bu sözleri üzerine Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Yok canım olur mu öyle şey" yanıtını verdi.

CHP Grup Başkanvekili Tekcan toplantıda ayrıca Ayasofya Cami açılısında Atatürk'e hakaret ettiği iddiası ile gündeme gelen imam Mustafa Demirkan ile ilgili de Millet İttifakı olarak kınama metnini okudu. Tekcan, "28 Mayıs 2021 Cuma günü Ayasofya Camii'nde düzenlenen devlet erkanının da bulunduğu bir programda imam Mustafa Demirkan'ın Mustafa Kemal Atatürk'ü kast ederek kullandığı ifadeleri şiddetle kınıyoruz." dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Demir açıkladı! Samsun'da Batı Çevre Yolu 2022'de ihale edilecek

Demir açıkladı! Samsun'da Batı Çevre Yolu 2022'de ihale edilecek