17 Mayıs 2021 Pazartesi

CHP'Lİ ATAKUM BELEDİYE BAŞKANINDAN SÜLEYMAN SOYLU'YA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CHP'li Atakum Belediye Başkanından Süleyman Soylu'ya geçmiş olsun mesajı

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Korona Virüs testi pozitif çıkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile eşi ve çocuklarına geçmiş olsun temennisinde bulundu.

01 Kasım 2020 Pazar 00:29 GÜNCEL

CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Korona Virüs testi pozitif çıkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya geçmiş olsun mesajı yayımladı.


Bakan Süleyman Soylu eşi, kızı ve kendisinin Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklamış, hastanede tedavi altına alındıklarını duyurmuştu.

İzmir depremi sonrası ortaya çıkan bazı provakötörlerin deprem ile ilgili söyledikleri utandıran sözlerin gündemde olduğu şu günlerde CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin İçişleri Bakanı Soylu ve ailesine geçmiş olsun temennisinde bulunması toplumsal dayanışma ve insani bir tavır olarak güzel bir mesaj oldu.Sosyal medya sayfasından açıklama yapan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Süleyman Soylu için yayımladığı mesajda, "Covid-19 testi pozitif çıkan T.C İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu'ya, eşi Hamdiye Soylu'ya ve kızlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum" dedi.

Hatırlanacağı üzere CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci'de bir süre önce Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurduktan sonra tedavi görerek iyileşmişti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Terme Belediye Başkanı Kılıç Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu

Samsun'da Terme Belediye Başkanı Kılıç Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu