20 Haziran 2019 Perşembe

ÇİĞDEM KARAASLAN, AFRİN'DE YARALANAN GAZİ TAYFUN BOLAT İLE SAMSUN'DA GÖRÜŞTÜ

Çiğdem Karaaslan, Afrin'de yaralanan gazi Tayfun Bolat ile Samsun'da görüştü

AK Parti Genel Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Afrin'de Zeytin Dalı harekatında yaralanarak gazi olan Tayfun Bolat ile Tekkeköy ilçesinde bulunan evinde görüşerek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

06 Şubat 2018 Salı 20:28 GÜNCEL

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda bacağından yaralanan Samsun’lu Gazi Tayfun Bolat’ı Tekkeköy’de Kibarlar Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti. 


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Afrin'de gazi olan Tayfun Bolat'a yaptığı ziyarette, "Dünya mazlumlarının umudu ülkemiz; nerede dara düşen, haksızlığa ve zulme uğrayan varsa orada bulunmuş, masum ve mazlumların güvenli sığınağı olmuştur. Kahraman Türk askerinin en önemli özelliklerinden birisi cephede asla geride durmaması, mertçe mücadele etmesidir. Tayfun kardeşimiz de cesaretle terör örgütü mensubu hainlerle mücadele ederken gazi olmuştur. Kendisine ve gazilik onurunu göğsünde bir şeref madalyası olarak taşıyan tüm gazilerimize millet olarak minnet duyduğumuzu ifade etmek isterim. Bu kutlu mücadeleye topyekun katılan milletimiz de destan yazmaktadır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz'a Yakakent ilçesi Yeşilköy mahallesi sakinlerinden hizmet teşekkürü

Yusuf Ziya Yılmaz'a Yakakent ilçesi Yeşilköy mahallesi sakinlerinden hizmet teşekkürü