17 Haziran 2019 Pazartesi

ÇİĞDEM KARAASLAN ŞEHİT ADEM GÜVEN'İN ANNESİ SAİME GÜVEN'İ ZİYARET ETTİ

Çiğdem Karaaslan şehit Adem Güven'in annesi Saime Güven'i ziyaret etti

Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Batman'da şehit düşen jandarma uzman onbaşı Adem Güven'in annesi Saime Güven'i ziyaret etti.

08 Eylül 2018 Cumartesi 20:43 GÜNCEL

Samsun'da geçtiğimiz haftalarda toprağa verilen şehit jandarma uzman onbaşı Adem Güven'in annesi Saime Güven'i evinde ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ailenin acısını paylaştı.


İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok ile birlikte şehit Adem Güven'in Hastane mahallesinde bulunan evini ziyaret ederek şehidin annesi Saime Güven'e Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı veren Çiğdem Karaaslan, ailenin mahallede kurulan taziye çadırında görüştü. Şehit ailelerini Samsun'a gelir gelmez her fırsatta ziyaret eden ve şehit yakınları ile yakından ilgilenen Çiğdem Karaaslan, Batman'da şehit olan jandarma uzman onbaşı Adem Güven'in ailesini de hafta sonu geldiği Samsun'da ihmal etmedi.Şehit Adem Güven'in ailesine sabırlar dileyen ve acılarını paylaştığını söyleyen Çiğdem Karaaslan, hükümetin terörü bitirme konusunda kararlı olduğunu bu kapsamda gerçekleştirilen operasyonlarda terör örgütünün ağır kayıplar verdiğini kaydederek, "Şehitlerimizin intikamları alınıyor" dedi.

Batman'da şehit olan jandarma uzman onbaşı Adem Güven'in annesi Saime Güven, oğlunun cenaze namazında, "Şerefsizleri sevindirmeyeceğim ağlamayacağım oğlum" demişti.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak: Şimdiki gençler kitap okumuyor cep telefonu esareti altındalar

Samsun Valisi Kaymak: Şimdiki gençler kitap okumuyor cep telefonu esareti altındalar