20 Ekim 2020 Salı

ÇİĞDEM KARAASLAN, SÜLEYMAN SOYLU İLE HAKKARİ'YE GİTTİ HAİNLERE ÖZEL HAREKATÇILARLA GÖZDAĞI VERDİ

Çiğdem Karaaslan, Süleyman Soylu ile Hakkari'ye gitti hainlere özel harekatçılarla gözdağı verdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile 3 şehit verdiğimiz Hakkari'ye gidip burada Özel Harekatçılarla hainlere gözdağı verdi

05 Mayıs 2019 Pazar 16:00 GÜNCEL

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte 3 şehit verdiğimiz Hakkari'ye giderek özel harekatçılarla buluştu.


Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hakkari'ye gitti. Bakan Süleyman Soylu ile birlikte dün PKK'lı teröristlerin hain saldırısı sonucu 3 şehit verdiğimiz Hakkari'ye giden Çiğdem Karaaslan, burada Özel Harekat Polisleri ile bir araya geldi.

Çiğdem Karaaslan, bakan Soylu ile Hakkari'ye gerçekleştirdikleri ziyaret sırasında Çukurca temasları sürerken şehitlerin haberini aldıklarını söylerken terörle mücadele ile ilgili yaptığı açıklamada  "Ülkemizdeki huzur ortamının devamı, istiklal ve istikbalimiz için canlarını hiç çekinmeden feda eden tüm şehitlerimize Yüce Mevla’mdan rahmet diliyorum. Aynı gün Suriye’deki ve Hakkâri’deki saldırılarda şehadet şerbeti içen kahramanlarımızı rahmetle anıyorum. Saldırılarda yaralanan Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyor, terörü en sert biçimde kınıyorum. Hiçbir engel ülkemizi yürüyüşünden alıkoyamayacaktır" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hakkâri Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Çiğde Karaaslan akşam saatlerinde, şehitlerin naaşının getirildiği Hakkari Devlet Hastanesi’ne gitti. Süleyman Soylu ve Çiğdem Karaaslan Hakkâri ve Yüksekova’da şehitler için düzenlenen törenlere katıldıktan sonra tekrar Ankara'ya döndü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 800 kişiye Ramazan erzağı dağıtan iş adamı baba geleneğini sürdürüyor

Samsun'da 800 kişiye Ramazan erzağı dağıtan iş adamı baba geleneğini sürdürüyor