29 Kasım 2021 Pazartesi

CITY MALL AVM ELAZIĞ VE MALATYA'DAKİ DEPREMZEDELERE YARDIM GÖNDERDİ

Cıty Mall AVM Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere yardım gönderdi

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Cıty Mall AVM'nin yönetimi ve mağaza sahipleri deprem felaketinin yaşandığı Elazığ ve Malatya için kenetlenerek kendi aralarında topladıkları yardımları bölgeye gönderdi.

26 Ocak 2020 Pazar 00:30 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Cıty Mall AVM, Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem nedeniyle depremzedelere yardım desteğinde bulundu.


Samsun'da bir çok kurum depremin yaşandığı Elazığ ve Malatya'ya yardım için seferber olurken, Cıty Mall AVM Yönetimi ve alış veriş merkezinde bulunan mağaza sahipleri de depremzedelere için başlatılan yardım kampanyalarına destek verdi.

Cıty Mall AVM ve alış veriş merkezinde bulunan mağaza sahipleri depremzedelere can suyu olmak için kendi aralarında topladıkları yardımları Elazığ ve Malatya'ya gönderdi.24 Ocak akşamı Elazığ ve Malatya’da gerçekleşen ve Tüm Türkiye’yi hüzne boğan deprem sonrası Samsun’dan bölgeye yapılan maddi ve manevi yardımlar tüm hızıyla devam ederken Cıty Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik ve AVM Genel Müdürü Ahmet Dikkol tarafından yayınlanan mesajda "Cıty Mall AVM ailesi olarak dün akşam saatlerinde meydana gelen ve bizleri derinden etkileyen depremden dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Yine City Mall AVM ailesi olarak sadece Samsun’u değil tüm Türkiye’yi sonsuz sevgilerle kucakladığımızı ve Elazığ ve Malatya’daki vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyoruz. Bu bağlamda AVM yönetimimiz ve tüm mağaza sahipleri olarak vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileyerek, vazife bildiğimiz yardım etme görevini eksiksiz yerine getireceğimizi belirtiyoruz. Bölgeye yardımlarımızı yolluyoruz ve elimizden gelen ne varsa her zaman kullanmaya hazırız" açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Elazığ ve Malatya'ya yardım tırlarını gönderdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Elazığ ve Malatya'ya yardım tırlarını gönderdi