17 Eylül 2021 Cuma

ÇORUM POLİSİNİN AMBULANSA YARALI TAŞIYAN TARAFTARLARA TAZYİKLİ SU SIKMA ANLARI

Çorum polisinin ambulansa yaralı taşıyan taraftarlara tazyikli su sıkma anları

Çorum'da oynanan Yeni Çorumspor A.Ş, Yılport Samsunspor maçı öncesi Samsunsporlu taraftarlara müdahale eden polislerin TOMA ile ambulansa yaralı taşıyan taraftarlara tazyikli su sıkma anları ortaya çıktı.

09 Aralık 2019 Pazartesi 13:38 GÜNCEL

Çorum'da oynanan Yılport Samsunspor ile Yeni Çorumspor maçı öncesi Samsunspor taraftarlarına müdahale eden polisler, biber gazından etkilenen taraftarları ambulansa taşıyanlara da TOMA ile tazyikli su sıktı.


Yılport Samsunspor ile Yeni Çorumspor A.Ş arasında oynanacak maç için Çorum'a giden kırmızı beyazlı taraftarlara polislerin biber gazı ve TOMA'larla yaptığı sert müdahaleye ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Çorum'da Samsunspor taraftarlarına polisler biber gazı ve TOMA'larla müdahale etti. Bu müdahale sırasında polislerin kullandığı biber gazından etkilenen taraftarlar maçın oynanacağı stada gelen ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Samsunspor taraftarlarına TOMA'larla tazyikli su sıkan polislerin ortaya çıkan yeni görüntülerde ambulansa yaralı taşıyan taraftarlara ve sağlık görevlilerine de tazyikli su sıktığı görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şoför sürüldü diye ortalığı ayağa kaldıran sendika başkanı çark etti!

Şoför sürüldü diye ortalığı ayağa kaldıran sendika başkanı çark etti!