24 Nisan 2019 Çarşamba

ÇORUM'DA MEZARLIKTA AĞLAYAN KIZ BULUNDU!

Çorum'da mezarlıkta ağlayan kız bulundu!

Çorum'da günlerdir merak edilen mezarlıkta ki kız olayı nihayet aydınlandı. Çorum'da Ulu Mezarlıkta ortaya çıkan gizemli kız yapılan çalışmalar sonucu bulundu.

11 Mayıs 2018 Cuma 19:43 GÜNCEL

Çorum'da mezarlıkta ağlayan kızın sırrı çözüldü. Çorum'da bir mezarın başında geceleri ağlayan kız nihayet bulundu.

 

Çorum ve tüm Türkiye'nin merak ettiği mezarlıkta ki kız olayının sırrı nihayet çözüldü. Mezarlık ve çevresindeki güvenlik kameralarından kimliği tespit edilen genç kızın psikolojik sorunları bulunduğu için akşamları mezarlığa gittiği belirlendi.


İsmi açıklanmayan genç kızın ailesiyle yaşadığı, daha önce de mezarlığa giderek ağladığı ve ailesi tarafından evine götürüldüğü öğrenildi.

İddiaya göre, 28 Nisan'da akşam saatlerinde kent merkezindeki Ulu Mezarlık yakınındaki esnaf, bir kabrin başında genç kızın ağladığını görünce durumu mezarlık görevlilerine bildirmiş, görevlilerce yapılan araştırmada, söz konusu mezarın yakınında kimseye rastlanmamıştı.

Ertesi gün akşam saatlerinde aynı kızın yine mezarlıkta bulunduğu ihbarı üzerine görevliler durumu polise haber vermiş, ekiplerin mezarlık ve çevresinde yaptığı aramalardan herhangi bir sonuç alınamamıştı.

Genç kızın başında ağladığı iddia edilen mezara, "Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak" yazısının bulunduğu kağıt bırakılmış, kızın tespit edilmesi için mezarlığa güvenlik kamerası ve foto kapanlar kurulmuştu.

Günlerce hem Çorum’dan hem de diğer illerden vatandaşların ilgi gösterdiği olaya ilişkin çalışmalarını sürdüren emniyet güçlerinin, genç kızı mezarlık yakınlarındaki evinde bulduğu belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zaman Gazetesi hakkındaki davada eski yazarlara tahliye kararı verildi

Zaman Gazetesi hakkındaki davada eski yazarlara tahliye kararı verildi