15 Ocak 2021 Cuma

ÇUKUR 3. SEZON 13. BÖLÜMDE CUMALİ VURULDU! CUMALİ KOÇOVALI ÖLDÜ MÜ

Çukur 3. sezon 13. bölümde Cumali vuruldu! Cumali Koçovalı öldü mü

Çukur 3. sezon 13. bölüm Cumali öldü mü. Çukur dizisinin 16 Aralık Pazartesi yeni bölümünde Cumali Koçovalı vuruldu. Cumali Koçovalı öldü mü. Çukur 3. sezon 14. bölüm fragmanı.

17 Aralık 2019 Salı 00:14 GÜNCEL

Çukur dizisinin bu akşam yayınlanan (16 Aralık Pazartesi) 3. sezon 13. bölümün sonunda Cumali Koçovalı vuruldu. Cumali Koçovalı öldü mü.

 

Çukur 3. sezon 13. yeni bölümün sonu dizi hayranlarını şoke etti. Çukur dizisinin önemli isimlerinden olan Cumali Koçovalı, bu akşam yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölümünde Cumali Koçovalı vuruldu. 

Çukur dizisinin 3. sezon 13. yeni bölümün finali herkesi şaşırttı. Çukur yeni bölümde bir önceki bölümde vurulan Kemal'in hastanede ölüm haberi mahalleliyi yasa boğarken, Metin ise kahroldu. Yamaç, Kemal'in ölümü ile hastaneden fırlayarak Azer'in kaldığı eve baskın yaptı. Yamaç bu baskında Azer'in kardeşini vurarak öldürdü. Azer kardeşinin Yamaç tarafından vurularak ölmesi üzerine intikam almak için harekete geçti. Çukur'un 3. sezon 13. bölümünde bol göz yaşı sahneleri yer alırken, dizinin yeni bölümü ise beklenmedik ve dizi hayranlarını sarsan bir son ile bitti.

Azer, kardeşinin ölümü sonrası Adana'den İstanbul'a dönerek Çukur'un elinde bulunan tüm mekanları basarak ele geçirdi. Bu sırada Yamaç'ın yanına gelen Afgan Reşit Feyzullah, Azer'in Çukur'u haritadan silmek için harekete geçtiğini ve dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Yamaç bu bilgiyi aldıktan sonra Emmi'ye söz verdiği için harekete geçmedi. Ancak Azer'in Çukur'un elinde bulunan tem mekanları ele geçirmesi üzerine Emmi, Yamaç'a hak vererek harekete geçmesini istedi. Yamaç'ta bunun üzerine Afgan Reşit Feyzullah ile bir otelde buluştu. Afgan Reşit Feyzullah'ın yanına Cumali Koçovalı, Selim Koçovalı ile birlikte giden Yamaç, Afgan Reşit Feyzullah'tan Ezer'e destek verenlerin adreslerini aldı. Otelden ayrılırken Azer, Yamaç'ı telefonla aradı. Bu sırada Cumali ve Selim otelin dışında bulunan araçlarının başına giderken Yamaç telefonda otel içinde Azer ile konuşmaya başladı. Azer'e "Neredesin lan" diyen Yamaç, burada hiç beklemediği bir tuzağa düştü. Azer, Yamaç'a telefonda kardeş acısını tattıracağını söylerken, otel dışında bulunan Cumali ve Selim otele gelen üç kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Selim'in de vurulduğu bu sahnede Cumali Koçovalı vücuduna isabet eden mermilerle kanlar içinde yere yığılıp kaldı. Yamaç ise otelden koşarak dışarı çıkarken Çukur dizininin 3. sezon 13. bölüm finali Cumali Koçovalı'nın vurulması (ölmesi ile ) sone erdi.

Çukur dizinin hayranları ise yeni ve son bölümde Cumali Koçovalı'nın dizinin 3. sezon 14. bölümde ölüp ölmeyeceğini merak etmeye başladı. Çukur dizisinde Cumali Koçovalı öldü mü? sorusunun cevabını merak eden dizi hayranları bu sorunun yanıtını dizinin yayınlanacak 3. sezon 14.bölüme ait yeni fragmanlar ile anlayabilecek.

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milletvekili Erhan Usta 2019 Eylül ayı işsizlik rakamları ile ilgili açıklama yaptı

Milletvekili Erhan Usta 2019 Eylül ayı işsizlik rakamları ile ilgili açıklama yaptı