25 Mayıs 2020 Pazartesi

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI MUSTAFA DEMİR SAMSUN İÇİN HAYATA GEÇİRECEĞİ MEGA PROJELERİ TANITTI

Cumhur İttifakı adayı Mustafa Demir Samsun için hayata geçireceği mega projeleri tanıttı

Samsun'da Cumhur İttifakı'nın AK Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Ömer Halis Demir salonunda düzenlediği toplantı ile Samsun için hayata geçireceği mega projelerin tanıtımını yaptı.

12 Mart 2019 Salı 11:31 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, '100'üncü Yılımızda Kurtuluştan Şahlanışa' sloganı ile Samsun için hayata geçireceği mega projelerin tanıtım lansmanını gerçekleştirdi.


Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Ömer Halisdemir salonunda işadamları, siyasiler ve vatandaşların geniş katılımı ile düzenlenen proje tanıtım lansmanında Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, ulaşımdan, kentsel dönüşüme, otopark, Samsun Fuarı, Samsunspor için yeni tesisler, Gülsan Sanayi Sitesi bölgesinde yapılacak çevre düzenlemeleri, Saathane Meydanı projesi, ilçe minibüsleri için terminal, yeni kongre ve kültür merkezi, Mert Irmağı çevre düzenlemesi, ilçelerde ki alt yapı çalışmaları ile birlikte bir çok alanda hayata geçirmeyi planladığı projelerin sunumunu katılımcılara yaptı.

Mustafa Demir'in gerçekleştirmeyi planladığı hizmetlerle ilgili yaptığı tanıtımda en dikkat çeken projeler ise Samsun Fuarı, Mert Irmağı. Samsunspor yeni tesisleri, hafif raylı sistem hattının havaalanı ve Taflan'a kadar uzatılması, Canik Doğu Park Yaşam Merkezi ile ilgili çalışmalar oldu.

Proje tanıtım lansmanı toplantısına katılanlara, Samsun için hazırladıkları mega projelerin görsel sunumunu gerçekleştiren AK Parti ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, ilçelerde ki alt yapı sorunlarını ise 5 yıl içerisinde çözüme kavşturacaklarını bunun içinde emanet usulü ihale yöntemini uygulayacaklarına dikkati çekti.

İşte Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'in tanıtımını yaptığı projelerin bazıları.. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Numan

12 Mart 2019 Salı 12:51

Gecin bu tantanaları sıkışınca bol işkembeden atıyorsunuz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor için planlanan yeni tesisler göz kamaştırdı

Samsunspor için planlanan yeni tesisler göz kamaştırdı