15 Kasım 2019 Cuma

CUMHUR İTTİFAKI İLKADIM ADAYI ERDOĞAN TOK UNKAPANI MAHALLESİNDE SEVGİ GÖSTERİLERİ İLE KARŞILANDI

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok Unkapanı mahallesinde sevgi gösterileri ile karşılandı

Samsun'da Cumhur İttifakı Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ziyaret ettiği Unkapanı mahallesinde vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılaştı.

15 Mart 2019 Cuma 15:43 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Unkapanı Mahallesi’ne yaptığı gezide büyük bir coşku ile karşılanan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a vatandaşlar evlerinin balkonundan ve penceresinden sevgi gösterilerinde bulundu. 


İlkadım ilçesine bağlı Unkapanı Mahallesi’nin tüm sokaklarını gezen Başkan Erdoğan Tok’un önüne kesen mahalle sakinleri büyük bir teveccüh gösterdi.

TOK, GÖNÜLLERDE...
Tüm evlerin kapısını çalarak hane sakinleri ile görüşen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, davet üzerine vatandaşların evlere misafir oldu. Çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin gönlünde taht kuran Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Görüyorum ki, biz 5 yıl boyunca halkımızın gönlüne girebilmişiz. Sokaklarda ve evlerde bunu görüyorum.” dedi.

“UNKAPANI ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK”
Unkapanı Mahallesi’ne çok büyük hizmetler ve yatırımlar yaptıklarını söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Allah’a çok şükür, sizlere ne vaat ettiysek, vaatlerimizden daha fazlasını yaptık. Unkapanı Mahallemizde, 18 kilometre sıcak asfalt, 4650 metrekare fırçalı beton, çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Bu hizmetleri gerçekleştirirken elimizdeki kaynakları altyapıya ve mahallelerin öncelikli ihtiyaçlarına göre değerlendiriyor, her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.” diye konuştu.

“UNKAPANI KÜLTÜR VE YAŞAM MERKEZİNİ KAZANDIRDIK”
Unkapanı Mahallesi’ne yeni dev bir kültür ve hayat merkezini kazandırmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Unkapanı Mahallemizde büyük bir değişim ve dönüşüme örnek olan yeni dev bir kültür ve yaşam merkezini hayata geçirdik. Çocukların, gençlerin, hanım kardeşlerimizin dolayısıyla 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği bir eser inşa ettik. Çok fonksiyonlu olarak hizmet verecek kültür ve yaşam merkezimizde ticaret merkezi ve dükkânlar, kültür merkezi, hanımlar için kurs salonları, Türk Hamamı, fitnes salonu, spor salonu, toplantı salonu, nişan salonu, otopark gibi hizmet alanları var. Birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği birbirinden farklı noktalarla hizmet verecek modern bir yaşam merkezini hayata geçirdik.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Millet İttifakı HDP açıklaması yaptı!

Samsun'da Millet İttifakı HDP açıklaması yaptı!