13 Kasım 2019 Çarşamba

CUMHUR İTTİFAKI SALIPAZARI BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI HALİL AKGÜL: YOL SORUNLARINI TARİHE GÖMECEĞİZ

Cumhur İttifakı Salıpazarı Belediyesi Başkan adayı Halil Akgül: Yol sorunlarını tarihe gömeceğiz

Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Halil Akgül, muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda, "10 yılda büyük hizmetler yaptık. 5 yılda ise ilçemizin yol sorunlarını tarihe gömeceğiz" dedi.

16 Mart 2019 Cumartesi 15:35 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Halil Akgül, Salıpazarı Muhtarlar Derneğinin düzenlediği toplantıya katılarak, göreve gelmesi halinde hayata geçireceği hizmetleri anlattı.


Samsun'da Salıpazarı İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Gürsoy, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde yeniden aday olmayacak muhtarlar için bir veda programı düzenledi.

Salıpazarı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen veda programına Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat, Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay,İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adem Osma, Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy , Mahalle Muhtarları ve adayları katıldı.Burada bir konuşma yapan Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, 31 Mart seçimlerinin demokratik bir yarış olmasını dilerken,  "Bu zamana kadar Salıpazarı ilçemizde görev yapan tüm muhtar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu dönem aday olacak kardeşlerimize de başarılar diliyorum. Temennimiz şu ki, mahallelerimizde muhtarlık seçimlerinin huzur ve demokratik bir ortamda geçmesidir. Kimse kimseyi kırmasın. Gönül hoşluğu içinde hep beraber bir birimizi kucaklayarak bir seçim yapalım. Sonuçta demokrasinin gereği bir arkadaşımız muhtar olacak. Bizlere düşen seçilen arkadaşlarımızı tebrik etmektir. Önümüzde bir seçim var. Bu seçimin tüm adaylara,ilçemize ve mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Seçimlerde halkımızın teveccühüne ve iradesine her zaman saygı duymak zorundayız. Çalıştığımız dönemlerde mutlaka bizimde eksikliklerimiz olmuştur, muhtarlarımızın taleplerinin tamamını yapamamış olabiliriz. Ama sizlerde farkındasınız ve biliyorsunuz ki bazı şeyler imkanlar dahilinde ancak mümkün olabilmektedir. İstekler ve talepler hiç bitmez. Çünkü ilçemizin,ilimizin ve ülkemizin hayat standartları çok yükseldi. İlçemizde beton yollar, asfalt yollar son dönemde ivme kazandı. Tabi ki halkımız hizmetlerin en iyisine layık. Bizde elimizden geldiği kadar halkımıza hizmet etmeye gayret ediyoruz" dedi.

SON KEZ YETKİ İSTİYORUZ
Salıpazarı ilçesinde 10 yıldır belediye başkanlığı yaptığını ve son kez yetki istediklerini belirten Halil Akgül, Muhtarlar Derneğinde yaptığı konuşmada şunları dile getirdi.
"İnşallah bu yeni dönemde seçilecek arkadaşlarla beraber halkımızda bize son kez yetki verirse Salıpazarı için, hizmetlerin ve yatırımların devamı için, önümüzdeki 5 yıl hayata geçirmeyi planladığımız projelerimiz için var gücümüzle çalışıp alnımızın akıyla bu görevimizi tamamlamak istiyoruz. Yeni dönemde daha verimli ve daha sistematik bir çalışma takvimi içerisinde alt belediye,üst belediye ayrımı olmaksızın tüm mahalle ara yollarımız ile ilçemizin ulaşım sorununu kalıcı çözümler üreterek tarihe gömmek istiyoruz. Biz bu güne kadar muhtarlarımızı hep önemsedik. Muhtarlarımızı bir kardeş gibi bazen bir abi  bazen de bir arkadaş gibi gördük. Hiçbir muhtarımıza tepeden bakmadık. Hiç kimseye ayrımcılık  yapmadık. Çünkü muhtarlarımız bizim mahalledeki elimiz, ayağımız, kolumuz, gözümüz her şeyimiz. Orada bir sorun olduğunda gecenin bir yarısında arayacağımız ilk kişi siz muhtarlardır. Bu gün bu programı düzenleyen Muhtarlar Dernek Başkanıma tekrar teşekkür ediyorum. Muhtar adayı olmayarak bu görevi bırakan muhtar arkadaşlarıma bundan sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: Rakiplerimizi sandıkta ezeceğiz

Samsun'un Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: Rakiplerimizi sandıkta ezeceğiz