05 Temmuz 2020 Pazar

CUMHUR İTTİFAKI TEKKEKÖY ADAYI HASAN TOGAR: TEKKEKÖY HALKI HAİNİ GÖLGESİNDEN TANIR

Cumhur İttifakı Tekkeköy adayı Hasan Togar: Tekkeköy halkı haini gölgesinden tanır

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, "Tekkeköy halkı dostunu da düşmanını da, haini de kahramanı da gölgesinden bile tanır. Kiminle yol yürünür, kiminle sofrasında aş paylaşılır iyi bilir! dedi.

26 Şubat 2019 Salı 17:30 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında vatandaşlara üstü kapalı olarak AK Parti'den ayrılıp başka partiden aday olanları eleştirerek "Tekkeköy halkı dostunu da düşmanını da, haini de kahramanı da gölgesinden bile tanır" dedi.


Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 31 Mart Seçimlerine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tekkeköylü vatandaşlarla gece ve gündüz demeden bir araya gelen Togar, asıl olanın gönüllerde bir olmak olduğunu söyleyerek, yaklaşan yerel seçimlerin beka meselesi olduğunun altını çizdi. 





BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK 
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, daha da büyümesini engellemek için ise içerden ve dışardan ciddi oyunların oynandığını belirterek, "Tekkeköy Halkı dostunu da düşmanını da, haini de kahramanı da gölgesinden bile tanır. Kiminle yol yürünür, kiminle sofrasında aş paylaşılır iyi bilir. İşte bu yüzdendir ki, önümüzdeki seçimlerin bir beka meselesi olduğunu herkesten çok daha iyi anlar ve bunu herkese gösterir. Tekkeköy Belediyesi geçtiğimiz beş yıl içerisinde kendi öncelikleri için değil, vatandaşlarının önceliği için çalışmıştır. Projelerimiz ve hayata geçirdiğimiz hizmetleri birileri inatla görmese sizler görüyor ve yaşıyorsunuz” diye konuştu. 





GELECEĞİN TEKKEKÖYÜ SİZLERİN ESERİ OLACAK
Hayatın hızla akıp gittiğini ve geçen zamanı geri getirmek gibi bir şanslarının olmadığı söyleyen Togar, “ Her şeyin bir telafisi var ama geçip giden zamanın yok. Bazılarının olsa bile Tekkeköy halkının buna tahammülü olmaz. Mesele Vatan, Mesele Bayrak, Mesele Millet olduğunda, hele ki etrafımızı saran ihanet çemberi böylesine saldırırken herkes 31 Martta bu ilçe yeniden bir tarih yazdığı dostta düşman da görecek. Gün şahısların ve makamların konuşulacağı gün değildir. Gün ekmeğimizle, aşımızla oynayanlara hak ettikleri tek dilde cevap verme günüdür.” Şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Necati

26 Şubat 2019 Salı 19:45

Bi belediye başkanlığını nerelere getirdiniz. Daha düne kadar aynı partide görev yaptığın arkadaşın başka partiden sana rakip oldu diye hemen hain, düşman vs vs. 24 haziran da da verin yetkiyi herşey düzelecek dediniz döviz faiz ve enflasyonun durumu ortada. Herkes projesini ortaya koysun kim iyiyse o kazansın. Mersin Eskişehir İzmir ve daha yüzlerce belediye muhalefette. Oralarda ne gibi bir bela sorunu var da siz gidince burada da olsun?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İlkadım'da marketçiden silahlı tehdit ile haraç alan 4 kişi yakalandı

Samsun İlkadım'da marketçiden silahlı tehdit ile haraç alan 4 kişi yakalandı