17 Eylül 2021 Cuma

CUMHUR İTTİFAKI VE KAYYUM AÇIKLAMALARI NECATTİN DEMİRTAŞ'IN TRENDİNİ YÜKSELTTİ

Cumhur İttifakı ve kayyum açıklamaları Necattin Demirtaş'ın trendini yükseltti

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş haftanın en çok konuşulan ismi oldu. Cumhur İttifakı ve kayyum açıklamaları Necattin Demirtaş'ın trendini yükseltti

08 Ekim 2020 Perşembe 14:16 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakının ve kayyum iddiaları ile gündem olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, hizmet noktasında çok eleştirilse de, haftanın trendini yükselten ismi oldu.


Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP'nin İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı hedef alan açıklama ve iddiaları öncesi gündemde pek yer almayan Necattin Demirtaş bu açıklamalar sonrası biran da konuşulan isim olmaya başladı. Cumhur İttifakının ortak basın açıklaması sonrası ise AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun İlkadım Belediyesine kayyum iddialarına yanıt vermesi ile Necattin Demirtaş şehrin en çok konuşulan ismi olmakla birlikte trendini de yükselten isim oldu. Necattin Demirtaş'ın ise gündeme getirilen iddia ve kayyum söylentilerine verdiği yanıtlarda olumlu yada olumsuz olarak hanesine artı puan yazdırdı.

Kısacası Cumhur İttifakının ortak açıklaması ve kayyum söylentisi öncesi trendi düşük olan Necattin Demirtaş, yönettiği İlkadım Belediyesi ve kendisi ile ilgili iddialar sayesinde, hizmet noktasında efektif bir tablo ortaya koyamasa da, belediyenin içinde bulunduğu mali borçlardan dolayı yapılan suçlamalara karşı haftanın trendi yükselen belediye başkanı oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı Topaloğlu 300 öğrenciye tablet hediye etti

Samsun 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı Topaloğlu 300 öğrenciye tablet hediye etti