09 Mayıs 2021 Pazar

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN'DA DOKTOR İBRAHİM HAKKI KARAKUŞ İÇİN KIZ İSTEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da doktor İbrahim Hakkı Karakuş için kız istedi

Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vezirköprü Devlet Hastanesinde görev yapan doktor İbrahim Hakkı Karakuş için telefonda kız istedi.

19 Ocak 2019 Cumartesi 21:11 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aday tanıtım toplantısı için geldiği Samsun'da, Vezirköprü Devlet Hastanesinde görevli doktor İbrahim Hakkı Karakuş için Seçil Usul'u babasından istedi.


Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da doktor olarak görev yapan İbrahim Hakkı Karakuş için telefonda kız istedi.

Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da AK Parti ve MHP İlçe Belediye başkan adaylarının tanıtıldığı toplantı sonrasında yanına gelen Vezirköprü Devlet Hastanesinde görevli doktor Karakuş'un, evlenmek istediğini söylediği doktor Seçil Usul'un ailesini telefonla aradı.Seçim Usul'un babasıyla telefonda bir süre görüşen Recep Tayyip Erdoğan, Seçil Usul'u Karakuş için istedi. Usul'un babasından olumlu yanıt alan Erdoğan, "İki gencimizi sevindirdin, mutlu ettin. Hayırlı işte acele etmek lazım, fazla da uzatmayın." dedi. Usul'un babasına teşekkür eden Erdoğan, genç çiftin nikahına da katılabileceğini belirtti. 

Seçil Usul'un babasıyla görüştüğü sırada Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olan İbrahim Hakkı Karakuş ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elini öptü, teşekkür etti.NİŞANLARI JET HIZIYLA YAPILDI
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da doktor olarak görev yapan İbrahim Hakkı Karakuş için telefonda istediği Seçil Usul ile Karakuş'un nişanı, Vali Osman Kaymak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı üzerine Kaymak ile Karaaslan, doktor Seçil Usul'un evine gitti. Samsun Valisi Osman Kaymak ve Karaaslan, Türk kahvesi ikramının ardından İbrahim Hakkı Karakuş ile Seçil Usul çiftine nişan yüzüklerini taktı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Seçim Bölge Güvenlik toplantısı için Samsun'a geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Seçim Bölge Güvenlik toplantısı için Samsun'a geliyor