24 Nisan 2019 Çarşamba

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN"DAN AFRİN AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin hakkında açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ve Rus lideri Putin ile "Zeytin Dalı Harekatı" ile ilgili konuşmasında "Biz buralardan artık geri adım atamayız. Biz mazlumların yanındayız" ifadelerini kullandı.

23 Mart 2018 Cuma 15:45 GÜNCEL
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bağcılar 6. Olağan İlçe Kongresi öncesi vatandaşlara yaptığı konuşmada Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Şu an itibarıyla teröristlerden etkisiz hale getirilenlerin sayısı 3 bin 700'ü aştı ve devam ediyoruz, devam edeceğiz." dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam ABD Başkanı Trump ile de bu işleri, Zeytin Dalı Harekatı'nı konuştuklarını belirterek, "İki gün önce Sayın Putin ile de bunları konuştuk. Dedik ki;  'Biz buralardan artık geri adım atamayız. Biz mazlumların, mağdurların yanındayız' dedik. 'Bu millet tarihte mazlumların, mağdurların yanında olmanın adımını atmıştır' dedik. Hiçbir zaman zalimlerin yanında olmadık. " diye konuştu. 

'Afrinle bitmeyecek iş, arkada İdlib var, Menbiç var'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Afrinle bitmeyecek iş, arkada İdlib var, Menbiç var. İnşallah buralarda da hak orada tecelli edene kadar yola devam." dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milliler 556. kez sahada

Milliler 556. kez sahada