19 Nisan 2019 Cuma

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AK PARTİ SAMSUN İL KONGRESİNDE YUSUF ZİYA YILMAZ'A ÖVGÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti Samsun İl Kongresinde Yusuf Ziya Yılmaz'a övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresinde yaptığı konuşmada Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı övdü.

24 Mart 2018 Cumartesi 16:44 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun İl Kongresinde yaptığı konuşmada ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile ilgili de konuştu.


Yusuf Ziya Yılmaz ile ilgili övgüsüne "Değerli belediye başkanımız" diyerek başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  "Samsunda da değerli belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Samsun bizim iktidarımızda çok daha farklı yere, çok farklı daha konuma geldi.  İnanıyorum ki çok daha iyi bir duruma gelecek" dedi. 

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yusuf Ziya Yılmaz ile görüşerek Samsun'da devam eden hizmet ve yatırımlarla ilgili bilgi aldı. Yılmaz'ın Erdoğan'a şehirde devam eden hizmet ve yatırımlarla ilgili bilgi vermesi olayını, çarpıtan bazı yayın kuruluşları, Erdoğan'ın Yılmaz ile özel olarak görüştüğünü yazarak çarpıtma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yusuf Ziya Yılmaz'a görüşme sonrası çini bir tabak hediye etti. Yusuf Ziya Yılmaz görüşme ile ilgili yaptığı açıklamada ise, "Muhteşem bir çoşku ile bugün gerçekleştirdiğimiz Ak Parti 6. Olağan Kongremizin ardından sayın Cumhurbaşkanımıza şehrimizde devam eden projeler hakkında bilgi verdik. Ardından Cumhurbaşkanımızın bize takdim ettiği hediyeyi tüm Samsunlular adına aldım." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'dan havalanan uçağı Ordu'ya iniş yapamadı

Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'dan havalanan uçağı Ordu'ya iniş yapamadı