25 Mayıs 2020 Pazartesi

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BELEDİYELERE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET TALİMATI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan belediyelere 7 gün 24 saat hizmet talimatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan belediyelere 7 gün 24 saat hizmet verilmesi talimatı geldi. Belediyelerde yeni dönem. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile belediyeler artık gece gündüz olmak üzere 7 gün 24 saat hizmet verecek.

03 Mart 2019 Pazar 14:13 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan belediyelere çok önemli bir talimat geldi. Buna göre belediyeler Erdoğan'ın talimatı ile yapılacak düzenleme kapsamında 7 gün 24 saat gece ve gündüz olmak üzere hizmet verecek.


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum; sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, iş adamları, AK Parti yönetimi, MHP yönetimi, Meclis üyeleri, Meclis üyesi adayları, aday adayları ve akil insanlarla Ankara Kahramankazan'da kahvaltıda bir araya geldi.

YENİ TALİMATI AÇIKLADI
Kurum, burada yaptığı açıklamada, Erdoğan'ın, belediyelerle ilgili talimatını açıkladı. Bakan Kurum, "Bakanlık olarak Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde, artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz. Belediyelerimiz personel bulunduracak ve gece gündüz bu personel vatandaşımıza hizmet edecek." dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Halkımız kirli oyunları ittifakları çok iyi gördü

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Halkımız kirli oyunları ittifakları çok iyi gördü