22 Ekim 2021 Cuma

DEĞİŞİM BAŞLIYOR BAŞLIĞI YUSUF ZİYA YILMAZ'IN 1999 YILI SEÇİM SLOGANINI HATIRLATTI

Değişim Başlıyor başlığı Yusuf Ziya Yılmaz'ın 1999 yılı seçim sloganını hatırlattı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in 2021 yılında hayata geçireceği projelerle ilgili açıklamaları Gazete Gerçek'te 'Değişim Başlıyor' başlığı ile manşet haber olurken, gazetenin kullandığı başlık Yusuf Ziya Yılmaz'ın 1999 yılı seçim broşüründe de yer alan aynı sloganı hatırlattı.

16 Ağustos 2020 Pazar 12:15 GÜNCEL

Samsun'da yayın yapan Gazete Gerçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in dün 2021 yılında hayata geçecek projelerle ilgili yaptığı açıklamaları 'Değişim Başlıyor' başlığı ile manşetine taşıdı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, dün yaptığı açıklamalarda belediye binası ile Valilik binasının taşınacağını, otopark, kentsel dönüşüm ve Samsun'a yeni istinaf adliye binası yapılacağı ile ilgili bilgiler verdi. 2021 yılının kendileri için projelerin hayata geçtiği yıl olacağını söyleyen Mustafa Demir'in bu açıklamaları ise Gazete Gerçek'te 'Değişim Başlıyor' başlığı ile manşet haber oldu.

Gazete Gerçek'in Mustafa Demir'in projelerle ilgili açıklamaları için kullandığı 'Değişim Başlıyor' başlığı ise görenlere, şuan milletvekili olan Yusuf Ziya Yılmaz'ın 1999 yılı yerel seçimlerinde broşürlerinde kullandığı 'Ve Değişim Başlıyor' sloganını hatırlattı. 

1999 yılında Anavatan Partisinden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz'ın başında baret bulunan fotoğrafının da yer aldığı sarı renkli seçim broşürlerinde kullanılan slogan 'Ve Değişim Başlıyor' şeklindeydi. Gazete Gerçek'in Mustafa Demir'in açıklamalarına yer verdiği bugün ki manşet haberinde ise 'Değişim Başlıyor' başlığını kullanması, gazeteyi okuyanları adeta 21 yıl öncesine yani Yusuf Ziya Yılmaz'ın 'Ve Değişim Başlıyor' sloganını kullandığı yıllara götürdü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMPA Otomotiv'de yetki tespiti isteyen sendika için şaşırtıcı iddialar

SAMPA Otomotiv'de yetki tespiti isteyen sendika için şaşırtıcı iddialar