21 Ekim 2020 Çarşamba

EMEKLİLERE 2019 KURBAN BAYRAMI İÇİN KAÇ LİRA İKRAMİYE VERİLECEK

Emeklilere 2019 Kurban Bayramı için kaç lira ikramiye verilecek

Emeklilere Kurban Bayramı ikramiyesi kaç lira olacak ne zaman ödenecek. 11-14 Ağustos 2019 tarihleri arasında kutlanacak Kurban Bayramı öncesi emeklilere kaç lira ikramiye ödenecek, Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman ödenecek.

03 Temmuz 2019 Çarşamba 00:35 GÜNCEL

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi emeklilerin gözü kulağı verilecek Kurban Bayramı ikramiyesinde. Emeklilere 2019 Kurban Bayramı ikramiyesi kaç lira olacak..

 

Binlerce emekli vatandaşı yakından ilgilendiren bayram ikramiyesi Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı'nda olmak üzere iki kez ödeniyor. Kurban Bayramı için geri sayımın başladığı şu günlerde vatandaşlar emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek sorusuna yanıt arıyor.

 

Kurban Bayramı için geri sayım sürüyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan adını kurban ibadetinden alan Kurban Bayramı için geri sayım sürerken bir taraftan da emekli vatandaşlar tarafından emekli ikramiyesinin ödeneceği tarih araştırılmaya devam ediyor. Ramazan ve Kurban Bayramlarında olmak üzere yılda iki kez verilen ikramiye ile 12 milyon emekli bayram çoşkusunu doyasıya yaşama fırsatı yakalıyor. Peki Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman ödenecek?


Kurban Bayramı bu yıl 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek. Kurban Bayramına sayılı günler kala vatandaşların merak ettiği konuların başında gelen Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman ödenecek sorusu araştırılmaya devam ediyor. Kurban Bayramının 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak edileceği düşünülürse 12 milyon emeklinin ikramiyelerini Ağustos ayının ilk 10 günü içerisinde alması bekleniyor.

Konuya ilişkin henüz net bir açıklama yapılmazken resmi makamlar tarafından yapılacak olan açıklamanın ardından haberimiz güncellenecektir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ raylı sistem kampüs içi seferleri 5 Temmuz'da başlıyor

Samsun OMÜ raylı sistem kampüs içi seferleri 5 Temmuz'da başlıyor