16 Şubat 2019 Cumartesi

ERDOĞAN AÇIKLADI! SAMSUN'DA O MAHALLELERİN KENTSEL DÖNÜŞÜM VE İMAR SORUNU ÇÖZÜLECEK

Erdoğan açıkladı! Samsun'da o mahallelerin kentsel dönüşüm ve imar sorunu çözülecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun mitinginde İlkadım ilçesine bağlı Fatih, Zeytinlik, Hastanebaşı, İlyasköy ve Yenidoğan mahallelerinin yaşadığı kentsel dönüşüm ve imar sorununu 24 Haziran seçimlerinin hemen ardından çözeceklerini açıkladı.

19 Haziran 2018 Salı 22:33 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Haziran 2018 tarihinde Samsun'da gerçekleştirdiği mitingde, kentsel dönüşüm ve imar sorunu bulunan İlkadım ilçesine bağlı mahallelere müjdeyi vererek, "Bu meseleyi halledeceğiz" dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun mitinginde, İlkadım ilçesine bağlı Fatih, İlyasköy, Zeytinlik, Hastanebaşı ve Yenidoğan mahallelerinin kentsel dönüşüm ve imar sorununu çözeceklerini söylemesi büyük sevinç yarattı.

SAMSUN VE İLKADIM’A MÜJDE
Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Samsun mitinginde yaptığı konuşmada Samsun’un en kalabalık nüfusuna sahip konutlaşmanın ve eski yapılaşmanın yoğun olduğu İlkadım İlçesi’ndeki kentsel dönüşüm sorununu 24 Haziran seçimlerden sonra en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyledi. 

SORUNU BİLİYORUZ
Samsun’da son 16 yılda TOKİ vasıtasıyla 9 bin 459 konut projesini hayata geçirdiklerini ifade eden Recep Tayyip  Erdoğan, “Samsun İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi çok yakında halledeceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği müjde ile ilgili İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, açıklama yaptı.

ERDOĞAN’IN MÜJDESİ, İLKADIM’DA BÜYÜK SEVİNÇ YAŞATTI
Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İlkadım İlçesi’ndeki kentsel dönüşüm ile ilgili miting meydanında verdiği müjdenin büyük bir sevinç ve mutluluk oluşturduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Büyük Samsun Mitinginde, şehrimiz için çok önemli projeleri açıklarken İlkadım İlçemizde yapılacak ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili beklenen müjdeyi de verdi. Yıllardır büyük gayret ve çaba göstererek uğraş verdiğimiz İlkadım İlçemizdeki ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili çalışmalarımız nihayet gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanımızın “ Samsun İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi çok yakında halledeceğiz” ifadesi gerçekten İlkadımlı hemşerilerimin özlemle çözülmesini beklediği bir meseleydi. Cumhurbaşkanımızdan ve Hükümetimizden Allah razı olsun. İnşallah bu müjde ile birlikte İlkadım’da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.  Bu hususta, başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, Milletvekillerimize ve parti teşkilatımıza teşekkür ederim. İlkadım İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.ERDOĞAN TOK’TAN SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sağanak yağmura rağmen büyük coşku ile bağrına basan tüm Samsunlulara teşekkür eden Başkan Tok, “ Samsun, rekor bir katılımla meydanı hınca hınç doldurdu. Bu kalabalık, 24 Haziran Seçimlerinde Samsun’da rekor oy alacağımızın yansımasıdır. İnşallah, başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’de alınacak rekor oyla Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye şahlanışa geçecektir. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızı sağanak yağmura aldırış etmeden büyük coşku ve heyecanla karşılayan tüm Samsunlu hemşerilerime teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı hastanede doktora yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı hastanede doktora yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklama yaptı