24 Ocak 2020 Cuma

ERDOĞAN, KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER'İ SAMSUN'DAKİ 19 MAYIS DEVLET TÖRENİNE DAVET ETTİ

Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Akşener'i Samsun'daki 19 Mayıs devlet törenine davet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i Samsun'da yapılacak 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı kutlamaları ile ilgili devlet törenlerine davet etti.

16 Mayıs 2019 Perşembe 19:55 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'i Samsun'da yapılacak 19 Mayıs devlet törenlerine katılmaya davet etti.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığından gelen davet üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte  19 Mayıs'ta Samsun'daki 100'üncü yıl resmi törenlerine katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs'ta Samsun'da düzenlenecek olan devlet törenine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Meral Akşener'i de davet ederken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da daveti kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu en son 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Yenikapı’da düzenlenen mitingde bir araya gelip vatandaşa hitap etmişlerdi.

Öte yandan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'a gelerek, Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'yi ziyaret ettikten sonra MYK toplantısını da Samsun'da gerçekleştirecekti. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığından gelen davet üzerine Samsun'da ayrıca 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için düzenlenecek devlet törenlerine de katılacak.

Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'de 19 Mayıs 2019 tarihinde Samsun'da olacak. Meral Akşener, 19 Mayıs'ın 100. yılında  Samsun'a yapacağı ziyarette İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret edecek GİK toplantısınıda yine Samsun'da yapacak.i

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Doğu Perinçek'te 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'a geliyor

Doğu Perinçek'te 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'a geliyor