18 Haziran 2019 Salı

ERDOĞAN TOK AÇIKLADI: İLKADIM BELEDİYESİNİN YENİ HİZMET BİNASI TAMAMLANDI

Erdoğan Tok açıkladı: İlkadım Belediyesinin yeni hizmet binası tamamlandı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 23 yıl sonra yapılan yeni hizmet binasında yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştireceklerini açıkladı.

30 Aralık 2018 Pazar 14:21 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçe belediyesinin yeni yapılan hizmet binasının Selçuklu mimarisi kullanılarak yapıldığını açıklayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2017 yılının Haziran ayında temeli atılan yeni hizmet binasının yapımını tamamladıklarını söyledi.


2018 yılını artık geride bırakarak yeni bir yıla hazırlandıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “2017 Mart ayında ilk kazmayı vurduğumuz, aynı yıl Haziran ayında görkemli bir şekilde resmi temel atma merasimini yaptığımız Belediye Yeni Hizmet Binamızın inşaatı tamamladık. Yeni yılda belediye yeni hizmet binasında ilk meclis toplantısını ilk mesai günü olan 2 Ocak Çarşamba günü gerçekleştireceğiz. Selçuklu mimarisini  kullanarak içerisinde birçok hizmet alanının bulunduğu camii, meydan, çocuk kreşi, spor alanları, toplantı salonu, kafetarya, otopark ve dinlenme alanlarıyla hizmet binasından öte tam teşekküllü bir külliye inşa ettik. Yeni Hizmet Binamızın yanında Ulugazi TOKİ konutlarında oturan vatandaşlarımızında ihtiyacı olan 2600 metrekarelik alanda 600 cemaat kapasiteli camii yaptık. Mimarisiyle çok beğenilen kampüs hüviyetindeki hizmet binamızda, son sistem teknolojiyi kullandık. Akıllı belediyecilik uygulamasıyla teknolojiyi halkımızın hizmetine daha fazla sunarak örnek hizmetlere imza atacağız” dedi.YENİ YIL MESAJI
2018 yılını artık geride bırakarak yeni umutlarla, yeni heyecanlarla birlikte yeni bir yıla gireceklerini ifade eden Başkan Erdoğan Tok, “Yeni yılda  tempomuzu, azmimizi, heyecanımızı daha da artırarak başarılarla hayata geçirdiğimiz hizmet ve dev projelerle geçen 57 aylık hizmet serüvenimizi sürdüreceğiz. 2019 yılının umut ve hedeflerimizin gerçekleştiği bir yıl olması dileğiyle yeni yılın ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Herkese mutlu ve hayırlı seneler dilerim." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Hasan

30 Aralık 2018 Pazar 23:01

Allah hayırlı etsin yakışır başkanım İlkadım için mücadele Edip halkı için iyisini yapmaya çalışıyorsun Allah dayım etsin başarılarını aslan yattığı yerden beli olur ilk adıma verdiğin değer den değerlisin .

Cüneyt

30 Aralık 2018 Pazar 16:48

İlkadım Size Minnettar Samsun Halkı Vefalıdır Bu Hizmetleri Yapan Başkanını Yalnız Bırakmaz.

rasim

30 Aralık 2018 Pazar 15:14

Arkadaş ne hasretmiş .Samsunun derdi hiç yokmuş gibi.Hizmet binasının vatandaşa hasret bitirecek ne faydası var Allah aşkına

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Kızılırmak Deltasında avcıların yaptığı ördek katliamına tepki yağıyor

Samsun'da Kızılırmak Deltasında avcıların yaptığı ördek katliamına tepki yağıyor