19 Haziran 2019 Çarşamba

ERDOĞAN TOK AÇIKLADI: İŞ MAKİNELERİ SEL FELAKETİ YAŞAYAN ORDU'YA GÖNDERİLDİ

Erdoğan Tok açıkladı: İş makineleri sel felaketi yaşayan Ordu'ya gönderildi

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Fen İşlerine bağlı araç ve iş makinelerini sel felaketinden etkilenen Ordu'ya gönderdiklerini açıkladı.

10 Ağustos 2018 Cuma 14:54 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi, belediyeye ait iş makinelerini sel felaketinden etkilenen Ordu'ya destek olmak üzere şehre gönderdi.


Samsun, İlkadım Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Başkan Tok’un talimatıyla Ordu ilinde yaşanan sel afetinde vatandaşların mağduriyetini gidermek için harekete geçti. Başkan Tok, Ordu’da belediye olarak üzerimize düşeni yapacağız.” dedi.BAŞKAN TOK “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YARALARIMIZI SARAÇAĞIZ”
Ordu ilimizde Ünye başta olmak üzere Fatsa, Perşembe ile Çaybaşı ilçelerinde etkili olan son yılların en etkili yağışlarından biri gerçekleşti diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Ordu ’da meydana gelen sel afetiyle mücadele için belediyemiz ekipleri erken saatlerde Çaybaşı ilçesine doğru yola çıkarak afetle mücadeleye başladı. Birlik ve beraberlik içerisinde yaralarımızı bir an önce sararak vatandaşlarımızın gündelik hayatlarına dönmeleri için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Belediye olarak mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini bir an önce en aza indirgemek adına olayları yakından takip ediyoruz. Bu vesile ile Ordu'nun İkizce ilçesinde fındık bahçesinde bulunduğu sırada heyelandan dolayı hayatını kaybeden vatandaşımıza Allahtan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar ve sel felaketinde zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak, Çarşamba Havalimanının iç ve dış hat yolcu trafiğini açıklandı

Samsun Valisi Kaymak, Çarşamba Havalimanının iç ve dış hat yolcu trafiğini açıklandı