21 Ağustos 2019 Çarşamba

ERDOĞAN TOK AÇIKLADI: SAMSUNSPOR'A 300 BİN TL DESTEK VERDİK

Erdoğan Tok açıkladı: Samsunspor'a 300 bin TL destek verdik

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına 300 bin TL ile destek olduklarını açıklayarak," Samsunspor şehrimizin bir markasıdır. Bu markayı en iyi yerlere getirmek için hep birlikte taşın altına elimizi koymamız gerekmektedir" dedi.

22 Ocak 2018 Pazartesi 12:33 GÜNCEL
Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından başlatılan Samsunspor’a yardım kampanyasında ilçe belediyeleri arasında en büyük yardım için söz veren Erdoğan Tok, sözünü tuttu.

Samsunspor’un girdiği ekonomik kriz sonrasında harekete geçerek kapsamlı bir kampanya başlatan Samsun Valisi Osman Kaymak, geçtiğimiz hafta sonu kampanya kapsamında tüm belediye başkanlarıyla bir araya gelerek bir toplantı düzenlemişti. Toplantıda alınan kararla her belediye başkanı gücü çerçevesinde yardım sözü verirken en büyük yardım 300 Bin TL ile yine İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’tan gelmişti.

BİRLİK VE BERABERLİK KAMPANYASI

Samsunspor’un tartışılmaz bir değeri olduğunu her fırsatta vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Vali Osman Kaymak tarafından başlatılan kampanyanın önemine dikkat çekti. 

Erdoğan Tok “Valimiz tarafından başlatılan bu kampanya sadece bir yardım kampanyası olmaktan öte manevi bir değer de kazanmıştır. Şehrimizin menfaatine olan her olayda tüm şehir bir araya gelerek hem spora desteğini gösteriyor hem de birlik ve beraberlik mesajı vermiş oluyoruz. Türk Futbol tarihinin en kara günlerinden biri olan 20 Ocak’ı yaşarken nasıl bir ve beraber  olduysak bu kampanyayla da bir oluyoruz” dedi.

ERDOĞAN TOK : YİNE VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTTUK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Biz belediyecilik hizmetlerimizde vatandaşımıza verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmeye devam ederken şehrimizin değerlerini de ön planda tutmaya devam ediyoruz. Kuşkusuz bu ortak değerlerin başında Samsunspor geliyor. Samsunspor şehrimizin bir markasıdır. Bu markayı en iyi yerlere getirmek için hep birlikte taşın altına elimizi koymamız gerekmektedir. Bu düşünce ile dün olduğu gibi bugün de Samsunsporumuza desteğimiz devam etmektedir. Valimizin öncülüğünde başlatılan kampanyada 300 Bin TL’lik yardım için söz vermiştik ve bu sözümüzü yerine getirdik. Hem sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz hem de Samsunsporumuzu hakkettiği yerde göreceğimize canı gönülden inanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afrin operasyonunda istikamet neresi sorusuna 'Kızıl Elma' cevabı veren o asker Samsunlu çıktı

Afrin operasyonunda istikamet neresi sorusuna 'Kızıl Elma' cevabı veren o asker Samsunlu çıktı