04 Temmuz 2020 Cumartesi

ERDOĞAN TOK ANADOLU MAHALLESİNDE DOĞALGAZ ÇALIŞMALARIN 3 GÜN İÇİNDE BAŞLAYACAĞINI AÇIKLADI

Erdoğan Tok Anadolu mahallesinde doğalgaz çalışmaların 3 gün içinde başlayacağını açıkladı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok, Anadolu mahallesine doğalgaz müjdesi vererek, SAMGAZ'ın 3 gün içinde Anadolu mahallesinde doğalgaz çalışmalarına başlayacağını açıkladı.

26 Şubat 2019 Salı 15:33 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anadolu Mahallesi’nde doğalgaz çalışmalarının bu hafta içinde başlayacağının müjdesini verdi.


2013 yılından bu yana Bakanlar Kurulu Kararı ile riskli bölge olarak belirlenen mahallelere doğalgaz hizmeti verilemiyordu. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların uzun yıllardır yaşadığı en büyük sıkıntı olarak devam eden doğalgaz sorunu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un girişimleri ile çözüme kavuşuyor. 

İLK KAZI 3 GÜN SONRA YAPILIYOR
SAMGAZ ile yapılan görüşmeler neticesinde doğal gaz altyapısı sağlanarak bölgede yaşayan vatandaşları doğal gaz ile buluşturacak çalışmalarda ilk kazı üç gün sonra  yapılacak. İlkadım Belediyesi ve SAMGAZ ekiplerinin planlı ve koordineli çalışmaları ile yapılacak kazılarla Anadolu Mahallesi’nin tüm sokakları doğalgaza kavuşacak. “ANADOLU MAHALLESİ’NDE DOĞALGAZ SORUNU BİZ ÇÖZDÜK”
Verdikleri  sözleri tek tek yerine getirdiklerini söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Belediyemiz yetkisi dışında kanunlarla bazı mahallelerimizde doğalgaz ile ilgili mağduriyetler yaşanmaktaydı. Uzun bir çabadan sonra çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başlıyoruz. Girişimlerimiz, uzun uğraşlarımız, çabamız ve gayretlerimizle verdiğimiz sözleri bir  bir yerine getiriyoruz. Anadolu mahallemizin doğalgaz sorununu çözdük. Bu hafta Belediyemiz ve SAMGAZ ekipleri koordineli ve planlı bir şekilde doğalgaz kazı çalışmalarına birkaç gün içinde başlayacak. Hayırlı ve uğurlu olsun ”dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Selami Uğur

26 Şubat 2019 Salı 21:54

Sayın başkanım; İlyasköy mahallesi Kanatlı sokak sakinleri olarak bir müjde de biz bekliyoruz. Keza aynı sokağın bir altında bir üstünde ve kanatlı sokağın bir bölümündedoğalgaz var bir bölümünde yok ilginizi beklerbaşarılar dileriz..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tanzim satış yerleri kurulacak! İşte Samsun'ta tanzim satış yerlerinin adresleri

Samsun'da tanzim satış yerleri kurulacak! İşte Samsun'ta tanzim satış yerlerinin adresleri