24 Ağustos 2019 Cumartesi

ERDOĞAN TOK BAŞKANLIK MAKAMINDA VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Erdoğan Tok başkanlık makamında vatandaşların sorunlarını dinledi

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, başkanlık makamında vatandaşları ağırlayarak sorun ve isteklerini dinledi. Erdoğan Tok, belediye kapılarının vatandaşa her zaman açık olduğunu söyledi.

30 Ocak 2018 Salı 17:51 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadımlıları misafir ederek hem yüz yüze istişarede bulunuyor hem de tek tek dertlerine dinleyerek çözüm buluyor.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok halkla buluşarak dertlerini dinlemeye devam ediyor. Sık sık gerçekleştirdiği esnaf ve mahalle ziyaretlerinin yanı sıra talebi olan vatandaşları makamında misafir ederek istişarede bulunan Erdoğan Tok, istekleri not alıp ilgili birimleri yönlendiriyor. Belediye kapılarının vatandaşa her zaman açık olduğunu ve onlara hizmet için burada olduklarını vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, halkla buluşmaya ara vermeden devam edeceklerini söyledi.VATANDAŞIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZ

Belediyecilik anlayışının ana eksenine insanı koyduğunu ifade eden Erdoğan Tok, “Vatandaşımızın derdini doğrudan onlardan dinleyerek birlikte çözüm arıyoruz. Bizim görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. İlkadımlı kardeşlerimiz randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkanı buluyor. Bizler de elimizden geldiğince, istek ve önerilerini ileten vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşın sorunu, bizim sorunumuzdur. Yaptığımız her hizmetin merkezinde vatandaşımız var. Dolayısıyla onlarla iç içe ve yüz yüze olmak bizim görevimizdir. Bu buluşmalarla hem vatandaşımızın derdine çözüm buluyoruz hem de kardeşliğimizi ve birliğimizi pekiştiriyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde hemşerilerimizle bir arada olmaktan sonsuz mutluluk duyoruz.” diye konuştu.” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü başkanlık görevini bıraktığını duyurdu

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü başkanlık görevini bıraktığını duyurdu