25 Haziran 2019 Salı

ERDOĞAN TOK: GENÇLERİMİZ İÇİN 4 YILDA 62 ÇOCUK PARKI 12 HALI SAHA YAPTIK

Erdoğan Tok: Gençlerimiz için 4 yılda 62 çocuk parkı 12 halı saha yaptık

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, gençler ve çocuklar için 4 yıl içerisinde 62 çocuk parkı ile birlikte 12 halı saha yaptıklarını açıklayarak, "Bundan sonrada tüm gücümüzle geleceğimizin teminatı yavrularımız için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

26 Mart 2018 Pazartesi 17:01 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok 4 yılda 62 çocuk parkı 12 halı saha yaptıklarını açıklayarak "Şehrimize ve vatandaşlarımıza yaptığımız her hizmette ayrı bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.


4 yıl gibi kısa bir sürede özellikle gençleri ve çocukları kötü alışkanlıktan koruyarak spora yönlendirmeyi amaçlayan projelerle İlkadım’da 62 çocuk parkı ve 12 halı sahayı hizmete sokan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadımlılar ve İlkadım’a değer katmaya devam ediyor. Özellikle gençlere yönelik yatırımların en üst düzeyde gerçekleştirildiği İlkadım’da mahalle aralarına yapılan yatırımlar vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor.“YAVRULARIMIZIN GÜLÜMSEMESİ HER ŞEYE DEĞER”
62 çocuk parkının İlkadım’ın genelinde faal bir şekilde kullanıldığını söyleyen Başkan Erdoğan Tok; “4 yılda 62 çocuk parkı ve 12 halı sahayı hemşerilerimizin hizmetine sunarken aldığımız en büyük karşılık yavrularımızın mutluluğu oluyor. Onların temiz yürekleri ile gülümsemeleri her şeye değer. Bu gülümseme için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzle dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Çocuk parklarımızda çocuk oyun setlerinin yanında kondisyon ve spor aletleri, yeşil alanlar ve dinlenme alanlarıyla birlikte çocuk parklarımız mahalle sakinlerinin bir araya geldiği, mahalle kültürünün yaşatıldığı ve komşuluk bağlarının geliştiği sosyal alanlar haline geliyor. Bundan sonrada tüm gücümüzle geleceğimizin teminatı yavrularımız için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.TOK “AÇILIŞ YAPMAYA ZAMAN KALMIYOR”
Mahalle aralarına indirgenen her biri spor kompleksi statüsünde 12 halı sahayı İlkadımlı gençlerle buluşturan Başkan Tok; “4 yıllık görev süremizde mesai arkadaşlarımızla önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz oldu. Yaptığımız her hizmette gençlerimizin eğitim standartlarını en üste taşımayı amaçlarken bir yandan da hepsini kendi evladımız gibi görerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçladık. Bu nedenle spor komplekslerinin mahalle aralarında olmasını planladık. Böylece genç evlatlarımız ailelerinin gözetiminde spor yapma imkanı buldular. Gençlerimize armağan ettiğimiz bu spor komplekslerimizi hızla tamamlarken yenileri için de çalışmalarımız devam ediyor ve bu yoğun çalışmalarımız devam ederken açılış yapmaya zaman kalmıyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

27 Mart 2018 Salı 13:54

Yıldıray çınar bahçesine yapılmış olan çoçuk oyun alanı çok güzel olmuş teşekkürler başkanım eski oyuncakların olduğu yerede aynı şekilde yeni oyuncaklar konsa o bölgede çok yoğun yerleşim olduğu için yetersiz geliyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz Kurtuluş Yolunda konuştu: Samsun için çalışıyoruz

Yusuf Ziya Yılmaz Kurtuluş Yolunda konuştu: Samsun için çalışıyoruz