25 Mayıs 2020 Pazartesi

ERDOĞAN TOK HALK GÜNÜ BULUŞMASINI BATI PARK'TA BULUNAN PİKNİKÇİLERLE YAPTI

Erdoğan Tok Halk Günü Buluşmasını Batı Park'ta bulunan piknikçilerle yaptı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok Halk Günü buluşmasını Batı Park'ta piknik yapan vatandaşları ziyaret ederek gerçekleştirdi.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 15:32 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, piknikçilerin uğrak mekanı Batı Park Koruluğuna giderek burada Halk Günü Buluşmasını gerçekleştirdi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından “Mutlu İlkadım Mutlu Yüzler” sloganı ile gerçekleştirilen Geleneksel Halk Buluşmalarında Başkan Tok, Batı Park Koruluğunda piknik yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Havaların sıcak seyretmesi nedeni ile oldukça dolu olan piknik alanında çocuklar ve vatandaşlara dondurma dağıtan Başkan Erdoğan Tok, ayrıca çocuklara kırtasiye malzemesi ve oyuncak hediye etti.

SICAK VE SAMİMİ BİR AİLE ORTAMI YAŞANDI
Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında gerçekleştiren Komşu İftarları programlarında olduğu gibi aileleri, akrabaları ve komşuları ile alanı dolduran vatandaşlarla gerçekleştirilen anlamlı buluşma samimi anlara sahne oldu. Piknik yapan ailelerin masalarına oturarak onlarla sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, evlilik yıldönümünü ailesi ile kutlamaya gelen bir çiftin pastasını beraber kesti. Özellikle çocuklara yakın ilgi gösteren Başkan Erdoğan Tok yaşlıların hatırını sorarak hayır dualarını almayı ihmal etmedi. Alanı dolduran herkesle tek tek sohbet eden Başkan Erdoğan Tok vatandaşların isteklerini geri çevirmeyerek hepsiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.“MUTLU İLKADIM MUTLU YÜZLER”
Mutlu İlkadım Mutlu Yüzler sloganı ile gerçekleştirilen buluşmada Batı Park Koruluğunda piknik yapan vatandaşlarla bol bol sohbet ederek taleplerini dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Bu güneşli ve güzel günde hemşehrilerimizle ve hatta Samsun dışından gelen birçok misafirimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sıcak havalardan istifade ederek aileleri ile birlikte bu alanı dolduran yüzlerce vatandaşımızla buluşmak onlarla sohbet ederek taleplerini dinlemek iletişimimizi daha da güçlendirirken samimi ve sıcak bir atmosfer yaşamamıza da vesile oldu. “Mutlu İlkadım Mutlu Yüzler” sloganı ile sık sık gerçekleştirmeyi planladığımız Geleneksel Halk Buluşmalarımızda hemşehrilerimizle aramızda hiçbir şey olmadan yüz yüze iletişim kurmayı amaçlıyoruz. Varsa sorunlarını beklentilerini ve taleplerini bizzat kendilerinden dinleyerek ortak akıl ile çözüm üretiyoruz. Bu düşüncelerle daha yakından tanıştığımız piknik masalarına ortak olduğumuz tüm vatandaşlarımıza teveccühleri ve ilgileri için teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tahliye olan Aslan Karanfil'den dikkat çekici mesaj!

Tahliye olan Aslan Karanfil'den dikkat çekici mesaj!