20 Ekim 2020 Salı

ERDOĞAN TOK İLKADIM BELEDİYESİNE BAŞKAN SEÇİLEN NECATTİN DEMİRTAŞ'I TEBRİK ETTİ

Erdoğan Tok İlkadım Belediyesine başkan seçilen Necattin Demirtaş'ı tebrik etti

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanlığı seçimlerini kaybeden Erdoğan Tok, başkanlık görevine seçilen Necattin Demirtaş'ı tebrik etti.

09 Nisan 2019 Salı 00:53 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı olarak girdiği  31 Mart yerel seçimlerini kaybeden Erdoğan Tok, sosyal medya sayfasında yayımladığı mesajda başkanlık görevine seçilen Necattin Demirtaş'ı tebrik etti.


Erdoğan Tok sosyal medya sayfasından yayımladığı mesajda, İlkadım ilçesi halkına da seslenerek, "Ben sizlerden razıyım. Cenabı Allah’ta sizlerden razı olsun." dedi.

Başkanlık seçimini kaybeden Erdoğan Tok yayımladığı mesajda şunları dile getrdi.

"Sevgili İlkadımlılar; Hayat, her zaman yeni bir başlangıç, yeni bir ümittir. 31 Mart yerel seçimlerinin sonucu belli olmuştur. Sonuçları İlkadım İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun. 5 yıl önce şahsıma gösterdiğiniz teveccüh ile emanet ettiğiniz görevle İlkadım ilçemize yatırımlar kazandırdık. Hayata geçirdiğimiz sayısız nice projelerimizle gelişime ve yükselişe omuz vermeye çalıştık. Ben sizlerden razıyım. Cenabı Allah’ta sizlerden razı olsun. Hayır duanızı alacağımızı düşündüğümüz çok güzel hizmetlerde bulunduk. Bizlere gönlünü açan, sevgisi ve desteğini esirgemeyen herkese, şahsıma oy veren vermeyen tüm hemşehrilerime, seçim çalışmalarında emeklerinden dolayı Cumhur İttifakının AK Parti ve MHP teşkilatına şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle İlkadım Belediye Başkanı olarak seçilen Sayın Necattin Demirtaş’ı tebrik ediyorum. Selam, saygı ve muhabbetlerimle…"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

misafir

09 Nisan 2019 Salı 09:19

gönül isterdi ki nasıl aldıysan öyle bırakasın.

Hakkı

09 Nisan 2019 Salı 07:51

Öyle olmaz. Adam seni 2014 de çiçekle karşılayıp öyle teslim etti belediyeyi. Sen teslimde neredesin? Ortada yoksun. Sonra bir kuru mesaj. Herkes kendine yakışanı yapıyor şaşırmamak lazım.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Togar personele mahcup etmeyin uyarısında bulundu

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Togar personele mahcup etmeyin uyarısında bulundu