21 Mart 2019 Perşembe

ERDOĞAN TOK: İLKADIM BELEDİYESİ'NİN DEV PROJELERİNİ PTT PULLARI TANITACAK

Erdoğan Tok: İlkadım Belediyesi'nin dev projelerini PTT pulları tanıtacak

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi tarafından hayata geçirilen dev projeler PTT pullarına basıldı. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Pullar sayesinde projelerimizi koleksiyonlarının içine koya bilecek ve çalışmalarımız hakkında da bilgi sahibi olacak" dedi.

04 Haziran 2018 Pazartesi 16:02 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi ile PTT arasında yapılan işbirliği ile İlkadım Belediyesine ait projelerden oluşan pul çalışması yapıldı.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret eden Samsun PTT Başmüdürü Rahmi Candan, İlkadım Belediyesine özel yapılmış 3 bin adet pulu Erdoğan Tok’a teslim etti. 

Ziyarette PTT Baş Müdürü Rahmi Candan’a, PTT İşletme Hizmetleri Müdürü Levent Dama ve Pazarlama ve Satış Müdürü Derya Savaş eşlik etti.

İLKADIM’IN TANITIMINA KATKI
Ziyaret esnasında konuşan Samsun PTT Başmüdürü Rahmi  Candan,  “İlkadım Belediyesi ile yapılan iş birliği sonucunda Türkiye’nin dört bir yanına gönderilecek gönderilerin üzerinde İlkadım’ın tanıtımına katkı sağlayacak pullar yer alacak. Hazırlanan pul çalışmasında İlkadım Belediyesine ait Proje resimleri kullanıldı.  3 farklı Proje resminin kullanıldığı her bir puldan 1 bin adet olmak üzere toplamda 3 bin adet pul hazırlandı. Pullar belediye tarafından yapılacak gönderilerin üzerinde kullanılacak. Yapılan bu çalışma ile İlkadım’ın tanıtımına büyük bir katkı sağlanmış olacak” diye konuştu.

BAŞKAN TOK:  PULLAR SAYESİNDE PROJELERİMİZİ KOLEKSİYONLARA GİRECEK
Makamında Samsun PTT Başmüdürü Rahmi Candan’ı ağırlayan Başkan Tok, “PTT hizmet kalitesini ve çalışma alanını genişleterek bünyesinde köklü bir değişim yaşadı. Türkiye’nin her bir noktasına ulaşan, yaptığı yatırımlarla kendisinden söz ettiren bir kuruluş haline geldi. PTT’nin yapmış olduğu bu güzel çalışmadan da oldukça memnun kaldık. Bu sayede kendi pulumuz oldu. İnsanlar artık pullar sayesinde projelerimizi koleksiyonlarının içine koya bilecek ve çalışmalarımız hakkında da bilgi sahibi olacak. Samsun PTT Başmüdürü Rahmi Candan’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

05 Haziran 2018 Salı 15:10

kendi resmini koydurmuş, başka örneği yoktur.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çağdaş Adıgüzel'i öldüren katil zanlısı cinayetin sebebini açıkladı

Samsun'da Çağdaş Adıgüzel'i öldüren katil zanlısı cinayetin sebebini açıkladı