23 Nisan 2019 Salı

ERDOĞAN TOK: İLKADIM HİZMETTE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Erdoğan Tok: İlkadım hizmette altın çağını yaşıyor yapacak çok işimiz var

Samsun İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye birim müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, vatandaş ile olan iletişimin daha da güçlendirilmesini isteyerek "İlkadım hizmette altın çağını yaşıyor. Daha yapacak çok işimiz var" dedi.

05 Eylül 2018 Çarşamba 13:19 GÜNCEL

Samsun İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonunda yaptığı Eylül ayı müdürler toplantısında müdürlere vatandaşla olan iletişimin daha da güçlendirilmesi yönünde talimat verdi.


Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi birim müdürleri ile gerçekleştirilen aylık toplantıda müdürlere seslenen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 buçuk yılı başarılı bir şekilde geçirdiklerini ifade etti. “EN SAĞLAM YAPI GÖNÜLDEN GÖNÜLE KURULAN KÖPRÜLERDİR”
Göreve geldikleri süre içerisinde 20 yılda yapılamayan dev projeleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Erdoğan Tok; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunu açtığı AK Partili Belediyecilik anlayışını hizmetlerimizin merkezine koyarak ‘Gönül Belediyeciliği’ ile en sağlam yapı olan gönülden gönüle kurulan köprüyü hemşehrilerimizle kurduk. Ramazan ayı boyunca her akşam Komşu İftarlarımızda ve Teravih Programlarımızla, şu an devam eden muhtarlık ve mahalle ziyaretlerimizle, esnaf buluşmalarımızla ve vatandaşımızla her fırsatta bir araya gelerek bu bağı güçlendirdik.” dedi.“İLKADIM, AK BELEDİYECİLİKLE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR”
Yerel seçimlerde halkın karşına çıktığımızda söz verdiğimizde AK Parti Belediyecilik anlayışının ilçeye hizmet ve yatırım kazandıracağını söylediklerini hatırlatan Başkan Tok, “Belediye olarak hayata geçirilen, inşası tamamlanma noktasına  gelen projelerle İlkadım’ın hizmette altın çağını yaşıyor.  Büyüklüğü bakımından 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attık. Yeni projelerin de startını verdik. Bu başarının ardında belediyemizin her biriminde çalışan personel arkadaşlarımız ve müdürlerimizin emeği var. Biz belediye içerisinde birlik ve beraberliğimizi sağlayamasaydık bu dev projeleri başaramazdık. Ancak,  ilçemizi her yönden gelişmiş bir seviyeye çıkarma noktasında büyük gayret ve çabalarımız var. Daha yapacak çok işimiz var.” diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

06 Eylül 2018 Perşembe 10:06

yapacağın en iyi iş iş aramak olacak ilkadımda hiç bir değişim yok 3 tane bina yapmak iş se iyi sokaklara araba park edemiyoruz otopark yaptın mı yeni yol genişletmesi yaptın mı yollardaki çukurları kapattın mı kentsel dönüşümü yapacak tın ne oldu 5 yıl doldu mu ha çocuk parkı ve halı saha yaptın inkar etmeyelim ama başarı oranın düşük %50 başarı ile başkanlığa aday gösterilirsen kaybeder parti benden söylemesi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İshak Taşçı: Atakum'da 4.5 yılda 871 kilometre yol çalışması yaptık

İshak Taşçı: Atakum'da 4.5 yılda 871 kilometre yol çalışması yaptık