24 Nisan 2019 Çarşamba

ERDOĞAN TOK: İLKADIM HİZMETTE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR YENİ HİZMET BİNASI DA BİTMEK ÜZERE

Erdoğan Tok: İlkadım hizmette altın çağını yaşıyor yeni hizmet binası da bitmek üzere

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesinin yapılan hizmetlerle altın çağını yaşadığı söyleyerek, yeni yapılan belediye hizmet binasının ise tamamlanma sürecine geldiğini açıkladı.

23 Mayıs 2018 Çarşamba 15:29 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Kıran mahallesinde yapımı devam eden yeni belediye hizmet binasının tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi.


Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından Kıran ve Çatalarmut mahallelerinde gerçekleştirilen Komşu İftarlarında Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın katılımı ile büyük buluşma yaşandı.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadımlıları “Komşu İftarları” ve Teravih sonrası “Gönül Sohbetleri” programlarında bir araya getirirken Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay’ın katılımı ile kardeşliğin doyasıya yaşandığı bir Ramazan akşamına imza atıldı.SAMSUN GENÇLİĞİ İLKADIM’DA BULUŞUYOR
İftar alanını dolduran binlerce vatandaşı selamlayarak sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptığı konuşmada 2 mahalleye 2 dev yatırım yapıldığını vurgularken; “Kıran ve Çatalarmut Mahallelerimize sadece İlkadım’a değil Samsunumuza değer katacak 2 dev projeyi hayata geçirdik. Bunlardan ilki şu an 5 binden fazla gence hizmet veren ve Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi olan İlkadım Gençlik Merkezi oldu. Şu an aramızda bulunan Gençlik ve Spor eski Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a bu eşsiz proje için teşekkür ederim. Belediyeye ait şantiye alanını gençlerin hizmetine tahsis ederek dev projenin gerçekleşmesine imkan sağlayarak gerçekleşen İlkadım Gençlik Merkezi projemiz açılışından buyana Samsun gençliğini İlkadım’da buluşturuyor” diye konuştu.YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASINDA SONA YAKLAŞILDI
Ardından Kıran Mahallesinde yapımı devam eden Belediye Yeni Hizmet Binası hakkında bilgi veren Başkan Erdoğan Tok, “Selçuklu mimarisi kullanılarak içerisinde birçok hizmeti bir arada sağlayacağımız Yeni Hizmet Binamızın son aşamaya gelmiş durumda. Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma ile başardığımız dev projelerden olan hizmet binamız bir külliye gibi olacak. Bunun yanında 600 metrekarelik bir sahaya belediye olarak camii yapıyoruz. 600 cemaat kapasiteli camii, 5 bin m2'lik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarıyla bir hizmet kampüsü olacak Yeni Hizmet Binamız mahallemize, ilçemize ve şehrimize değer katacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

samsunlu

24 Mayıs 2018 Perşembe 01:14

sayın baskanım eski belediye binası ne olacak

Ziya KUL

23 Mayıs 2018 Çarşamba 15:48

nooldu, yeni belediye binası hani 19 mayısta açılcaktı.siz böylesiniz oğlum, yalancının önde gidenisiniz.adam olsaydın çağırırdın gastecileri "özür dilerim, 19 mayısta açılcaktı ama yetiştiremedik" diye bir reklamını daha yapardın.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde belediye asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde belediye asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor