20 Mayıs 2019 Pazartesi

ERDOĞAN TOK: İLKADIM İLÇEMİZİ BEN ANLAYIŞI İLE DEĞİL, BİZ ANLAYIŞIYLA YÖNETİYORUZ

Erdoğan Tok: İlkadım ilçemizi ben anlayışı ile değil, biz anlayışıyla yönetiyoruz

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, hayata geçirdikleri projelerde ve ilçeye hizmette 'ben değil, biz anlayışı' ile hareket ettiklerini açıkladı.

18 Kasım 2018 Pazar 13:47 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Murat Türer’i ziyaret etti. Muhtarlık ziyaretinin ardından Başkan Erdoğan Tok, çevre esnafı ve mahalle sakinleri ile kucaklaştı. 


Hayata geçirdikleri insan odaklı projelerin halkın beğenisini kazandığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yaptıkları tüm hizmetlerin kentin genelini ilgilendirdiğini kaydetti. “İHTİYACA GÖRE HİZMET ÜRETTİK”
İnsanların sosyal yaşamını genişleten hizmetleri ilçenin ve yaşayanlarının ihtiyaçlarını tespit ederek belirlediklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “ Biz, İlkadım Belediyesi sınırlarının çok daha ötesinde bir kent vizyonu hedeflemekteyiz. Yalnızca günün ihtiyaçlarını değil gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yapıyoruz. Hayata geçirmiş olduğumuz projelerle vatandaşımızın sosyal yaşam alanını genişletiyoruz. İlkadım Belediyesi olarak birçok hizmeti ve projeyi yaparken önce kentimizin ve vatandaşımızın önceliklerini tespit ediyoruz. Bununla birlikte görevi devraldığımız günden bugüne sivil toplum örgütlerimizi ziyaret ederek istişareler yapıyoruz. Biz İlkadım ı ben anlayışı ile değil, biz anlayışıyla yönetiyoruz. “ dedi.HALKA ODAKLANAN PROJELER 
Halkımızın ayağına giderek ihtiyaçlarının ne olduğunu öğrendiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Belediyecilik, belediye binasında oturarak yapılmaz. Her zaman bölgede bulunarak incelemeler yaparak halkın isteklerini karşılayabiliriz. Bizlerde her sabah İlkadım ilçemizde incelemeler yapıyoruz. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyip halkımızın olurunu alarak gerçekleştiriyoruz. Belediyecilikte hizmet noktasında her şey yapılabilir ama vatandaşın istemediği uygun görmediği bir işi yapmak hizmeti yapmamak gibi olur. Bu nedenle her zaman istişareye, halkımızla buluşmalara önem veren belediyecilik anlayışı işle çalışıyoruz. Halkımızdan aldığımız enerji ve destek ile gece gündüz demeden her gün daha güzel daha modern bir İlkadım için koşuyoruz" diye konuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Balkan Türkleri gecesinde derneklere siyaset sokmayın dedi

Zihni Şahin Balkan Türkleri gecesinde derneklere siyaset sokmayın dedi