21 Nisan 2019 Pazar

ERDOĞAN TOK: İLKADIM İLÇESİ EN BÜYÜK YATIRIMI SON 3.5 YILDA ALDI

Erdoğan Tok: İlkadım ilçesi en büyük yatırımı son 3.5 yılda aldı

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, belediye müdürler toplantısında yaptığı açıklamada, "İlkadım altın çağını yaşıyor. İlkadım ilçemiz en büyük yatırımı son 3.5 yılda aldı" dedi.

17 Ocak 2018 Çarşamba 15:52 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, müdürler toplantısında 20 yılda yapılanlara göre belediye olarak daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyledi.  


İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 2017’yi açılışlarla geçen çok verimli bir yıl olarak geride bıraktıklarını İlkadım ilçesinin en büyük ve en çok yatırımı son 3,5 yılda aldığını kaydetti. 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2018 yılına ait ilk Müdürler toplantısını yaptı.

Gazi Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Başkan Tok, birim müdürlerine uyarılarda bulunarak, halkla olan diyalog ve iletişim konusunda daha hassas olmalarını söyledi. 

BİZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ

Halkın nabzını tutarak, başarı ve performans ölçütü ve durum tespiti içeren çeşitli çalışmaları sıklıkla yaptıklarını söyleyen Başkan Tok, “ Halkla iç içe olan belediyecilik anlayışıyla milletimize hizmet etmek için göreve talip olduk. Biz milletimizin hizmetkarıyız. Vatandaşla her zaman iç içe olun. Bütün birimlerimizin personelinden müdürüne vatandaşımızla iletişiminize dikkat etsin. ” diye konuştu.EN BÜYÜK  YATIRIM SON 3,5 YILDA YAPILDI”

2017’yi açılışlarla geçen çok verimli bir yıl olarak geride bıraktıklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 1994’de kurulan alt kademe belediyelerinden  bugüne değerlendirme yapıldığında İlkadım ilçesinin en büyük ve en çok yatırımı son 3,5 yılda aldığını vurguladı. 

İLKADIM, AK BELEDİYECİLİKLE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Yerel seçimlerde halkın karşına çıktığımızda söz verdiğimizde AK Parti Belediyecilik anlayışının ilçeye hizmet ve yatırım kazandıracağını söylediklerini hatırlatan Başkan Tok, Belediye olarak hayata geçirilen, inşası tamamlanma noktasına  gelen projelerle İlkadım’ın hizmette altın çağını yaşadığına dikkat çekti. 

 

DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Büyüklüğü bakımından 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyleyen Başkan Tok, Yeni projelerin de startını verdiklerini belirterek, “Bu başarının ardında belediyemizin her biriminde çalışan personel arkadaşlarımız ve müdürlerimizin emeği var. Biz belediye içerisinde birlik ve beraberliğimizi sağlayamasaydık bu dev projeleri başaramazdık. Ancak,  ilçemizi her yönden gelişmiş bir seviyeye çıkarma noktasında büyük gayret ve çabalarımız var. Daha yapacak çok işimiz var.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kışın keyfi Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yaşanıyor

Samsun'da kışın keyfi Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yaşanıyor