20 Haziran 2019 Perşembe

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'A 4 YILDA 12 HALI SAHA 50 ÇOCUK PARKI YAPTIK

Erdoğan Tok: İlkadım'a 4 yılda 12 halı saha 50 çocuk parkı yaptık

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, yapımı tamamlanan Kazım Karabekir Mahallesi Spor Tesisi ve Çocuk Oyun Alanında salıncaklara binen çocukları salladı.

16 Şubat 2018 Cuma 22:05 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi tarafından 4 yıl içerisinde yapımı tamamlanan 12'inci halı saha olan Kazım Karabekir Mahallesi Spor Tesisi ve Çocuk Oyun Alanı hizmete girdi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, hizmete giren Kazım Karabekir Mahallesi Spor Tesisi ve Çocuk Oyun Alanına giderek burada incelemelerde bulundu.
 
Spor yatırımları ile hem gençler hem de İlkadımlılar tarafından büyük bir taktir kazanan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gençler ve çocuklar için yatırımlara ara vermeden devam ediyor. 4 yıl içerisinde yapımı tamamlanan 12’nci halı saha olan Kazım Karabekir Mahallesi Spor Tesisi ve Çocuk Oyun Alanında incelemelerde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, tesisi gezerek son rötuşları kontrol ederken mahalle sakinlerinin de öneri ve taleplerini dinledi. Üstlenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Tok oyun alanındaki miniklerin oyunlarına eşlik etti.
 


KAZIM KARABEKİR’E YENİ HALI SAHA

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Kazım Karabekir Mahallesinde yapımı tamamlanan halı saha, halı saha, çocuk oyun alanı,  spor kondisyon alanı, soyunma odaları, idari bina ve yeşil alandan oluşuyor. 2291 metrekare alana inşa edilen kompleks mahalle sakinleri içinde sosyal bir alan olarak hizmet verecek.İLKADIM’DA SPOR KAPIMIZIN ÖNÜNDE

Özellikle spor tesislerini mahalle aralarına indirgeyen projelere imza atan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “Çocuk Umuttur, Sevgidir, Ülkenin Geleceğidir sloganıyla yarınımızın geleceği yavrularımıza sağlıklı bir yaşamın yolunu açmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla ilçemizin her köşesinde mutlaka bir spor tesisi ve alanı olmasına özen gösteriyoruz. Çocuklarımız evimizin olduğu sokaklarımızda spor yapma imkanı bulurken anne ve babalar olarak bizlerde içimiz rahat bir şekilde yavrularımızı sporla buluşturma şansı buluyoruz. 4 yıl gibi kısa bir sürede 12 halı saha ve 50’ye yakın çocuk parkını vatandaşlarımızla buluşturduk. Son olarak Kazım Karabekir Mahallemizde yapımı tamamlanan bu halı sahamızın da hayırlı olmasını dilerim. Yarınlarımızın umudu çocuklarımıza bu güzel alanı hediye etmekten onur duyuyorum” şeklinde konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Sakarya Dershanesi FETÖ davasında 6 kişi hapis cezası aldı

Samsun'da Sakarya Dershanesi FETÖ davasında 6 kişi hapis cezası aldı