20 Mayıs 2019 Pazartesi

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'A TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GENÇLİK MERKEZİNİ KAZANDIRDIK

Erdoğan Tok: İlkadım'a Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezini kazandırdık

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10-G Sınıfı öğrencilerini belediyede ağırlayarak, "İlkadım'a Türkiye'nin en büyük gençlik merkezini kazandırdık" dedi.

14 Aralık 2017 Perşembe 21:46 GÜNCEL
Samsun'da İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10-G Sınıfı öğrencileri, İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'u  Gazi Hizmet Binası’nda ziyaret etti.

Öğrencilerle samimi ve sıcak bir diyalog kuran İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak çocuk ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar ve hizmetlerden bahsetti.

“ÇOCUK VE GENÇLERE BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK”

İlkadım Belediyesi olarak çocuk ve gençlere çok büyük yatırımlar yaptıklarını anlatan Başkan Tok, Samsun nüfusunun yüzde 30’unu oluşturan İlkadım’ın genç bir nüfusa sahip olmasından ötürü yatırımların büyük kısmını çocuk ve gençlere ayırdıklarını ifade etti. “TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GENÇLİK MERKEZİ’Nİ KAZANDIRDIK”

Gençlerin ve çocukların eğitiminden, sportif ve sosyal yaşantılarına dokunan birçok hizmeti hayata geçirdiklerini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “Çatalarmut Mahallesi’nde belediyemizin eski şantiyesinde Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi’ni gençlerin istifadesine ve hizmetine sunduk. Eğitim, spor ve sosyal alanlarda çocuklarımızın yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla mahallerde yapılan çocuk parkı ve halı saha yatırımlarımızı hayata geçirdik.” dedi.“GELECEK SİZİN ELLERİNİZDE…”

Belediye olarak yarınlarımızın teminatı gençlerin eğitimini çok önemsediklerinin altını çizen Başkan Tok,  “Geleceğin mutlu, kalkınmış ve huzurlu Büyük Türkiye’si çocuklarımızın ve gençlerimizin çok iyi eğitilmesine,  geleceğe çok iyi şekilde hazırlanmalarına bağlıdır. Sizler bizim geleceğimiz ve yarınlarımızsınız. Bu nedenle eğitime her fırsatta desteğimizi sürdürüyoruz. İlçemizdeki okulların bakım, onarım ve tadilatlarını yaptırıyoruz. Sağlıklı bir yeni nesil için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Atatürk'ün kullandığı yolu 98 yıl sonra ortaya çıkarttı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Atatürk'ün kullandığı yolu 98 yıl sonra ortaya çıkarttı