19 Mart 2019 Salı

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'DA 4 YILDA EĞİTİME 1 MİLYON 430 BİN LİRALIK YATIRIM YAPTIK

Erdoğan Tok: İlkadım'da 4 yılda eğitime 1 milyon 430 bin liralık yatırım yaptık

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak eğitime de destek verdiklerini açıklayarak, "4 yılda eğitime 1 milyon 430 bin liralık destek verdik İlkadım’da elimizin değmediği tek bir okul bile kalmadı" dedi.

05 Nisan 2018 Perşembe 14:05 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 4 yılda eğitime yaptıkları yatırım tutarını açıklayarak, "Biz çocuklarımızı ve gençlerimizin eğitimini önemsiyoruz" dedi.


Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 yılda eğitime 1 milyon 430 bin liralık yatırım yaptıklarını açıkladı.

İLKADIM’IN HER OKULUNDA İZ VAR
Genç bir nüfusa sahip özelliğinin yanı sıra, şehrin eğitim yükünü sırtlayan İlkadım ilçesi sınırları içerisinde her okulda mutlaka belediye olarak bir hizmet bulunuyor.  Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüklerinin yanı sıra diğer teknik ve idari birimler arası sürdürülen koordinasyon ve iş planı çerçevesinde gerçekleştirilen hizmetlerle okulları fiziki ve çevre düzenleme çalışmaları yapılıyor. Tamirat, tadilat, bakım, onarım ve yenilemenin ötesinde, bilim sınıfları, konferans salonları ve halı saha gibi sayısız hizmetleri çocuk ve gençlerin eğitim istifadesine sundu.  “BÜYÜK TÜRKİYE GENÇ NESİLLERİN ELLERİNDE YÜKSELECEK”
Çocuklara ve gençlere verdiği değeri hizmetleriyle somutlaştırmayı başaran İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Biz çocuklarımızı ve gençlerimizin eğitimini önemsiyoruz. Yarınların Türkiye’sini inşa edecek olan bu günün yöneticileri olarak Güçlü ve Büyük Türkiye vizyonu ile çocuk ve gençlere önemli hizmetler yapıyoruz. Gelecek, çocuk ve gençlerimizin omuzlarında yükselecek. Bu bilinç ve niyetlerle İlkadım’ı bilim, spor, kültür ve sanatta bulunduğu konumdan çok daha ileriye taşımak için eğitime sadece elimizden gelenden fazlasını yapmaya gayret ediyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun CHP İl Başkanı Akcagöz'den Atakum Belediyesinde neler oluyor açıklaması

Samsun CHP İl Başkanı Akcagöz'den Atakum Belediyesinde neler oluyor açıklaması