19 Ağustos 2019 Pazartesi

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'DA 6 AYDA 42 MAHALLEYE BÜYÜK YATIRIM YAPTIK

Erdoğan Tok: İlkadım'da 6 ayda 42 mahalleye büyük yatırım yaptık

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 6 ay içerisinde 42 mahallede 5 bin ton asfalt serimi, 13 bin 422 m2 parke yol, 5 bin 70 m2 beton kaldırım, 36 bin m2 sathı kaplama ve 5 bin 55 metre yeni yol açma çalışması yaptıklarını açıkladı.

16 Temmuz 2018 Pazartesi 19:03 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, son 6 ayda gerçekleştirilen beton kaldırım, parke yol, sathi kaplama, asfalt dökümü ve yeni yol açma çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.


Yaz mevsimi dolayısıyla çalışmalarını hızlandıran İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Ocak- Haziran ayları arasında 4,5 kilometre yol beton kaldırım, 7,5 km yol sathı kaplama, 2,5 km parke taş yol yaparak 5 km’lik yeni yol açtı.

ERDOĞAN TOK’TAN ÇALIŞMALARA YAKIN TAKİP

2018 yılı yatırım programı çerçevesinde yoğun bir çalışma dönemine giren İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Erdoğan  Tok, dev projelerle İlkadım'a kazandırılan büyük hizmetlerin yanı sıra belediyenin rutin ve asli vazifelerden olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında da büyük icraatlar gerçekleştirdiklerini kaydetti. 
 


DÖRT KOLDAN ÇALIŞMA

Asfalt sezonu dolayısıyla tüm ekipleri adeta seferber ettiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Yaz ayı dolayısıyla güneşli günlerden istifade ederek yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. İlkadım'ı son günlerde adeta şantiye alanına çevirdik. İlçemizin dört bir tarafında çalışmalarımız devam ediyor.  Var gücümüzle, çalışarak hemşerilerimizin yaşama kalitelerini artırmak için gayret gösteriyoruz.” dedi.HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET 

Belediyeciliğin rutin hizmetlerinden olan asfalt yol, parke ve beton kaldırım hizmetlerini ilçenin her noktasına eşit olarak götürdüklerini söyleyen Başkan Erdoğan Tok,  “ Havaların ısınmasıyla birkaç ay önce başladığımız çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Ekiplerimiz yaz ayını çok yoğun geçiriyor. Son 6 ay içerisinde, 42 mahalleye 5 bin asfalt serimi yaptık.  İlçemizin güzel bir görünüme kavuşması için elimizden gelen gayret ve çabayı gösteriyoruz.   Biz de uzak ve yakın kavramları yok. Her mahallede bir çalışmamız var. Belediye olarak kent merkezinin yanı sıra şehir merkezine en yakınından en ücra köşesine kadar hizmet götürüyoruz.” diye konuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'den mahkemeye sevk edilen 4 kişiden ikisi tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den mahkemeye sevk edilen 4 kişiden ikisi tutuklandı