25 Haziran 2019 Salı

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'DA ASFALT VE BETON KALDIRIM HİZMETLERİNDE REKOR KIRDIK

Erdoğan Tok: İlkadım'da asfalt ve beton kaldırım hizmetlerinde rekor kırdık

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, belediye hizmetlerinde asfalt, sathi kaplama ve beton yol kaldırım çalışmalarında 4 yıl içerisinde rekor kırdıklarını açıkladı.

30 Mart 2018 Cuma 17:32 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkan Erdoğan Tok, asfalt ve sathi kaplama çalışmalarında 156 bin 640 Ton asfalt, 47 km yeni yol, 286 bin 110 metrekare sathi kaplama, 292 bin 843 metrekare beton kaldırım ve 144 bin 555 metrekare parke taş yol yaptıklarını açıkladı.


Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok vatandaşa verdiği sözleri ve daha fazlasını bir bir yerine getirirken belediyecilik hizmetlerinde önceki dönemlere göre en çok yatırım ve hizmet son 4 yılda yapıldı. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada yapılan yol ve kaldırım çalışmalarında rekor hizmete imza atıldığı bildirildi.

YENİ VE SAĞLAM YOLLAR

2014 yılı Nisan ayından itibaren Başkan Erdoğan Tok’un gözetiminde yürütülen yol açma, asfalt ve sathi kaplama çalışmalarında 156 bin 640 Ton asfalt, 47 km yeni yol, 286 bin 110 metrekare sathi kaplama, 292 bin 843 metrekare beton kaldırım ve 144 bin 555 metrekare parke taş yol yapılırken daha önce hiçbir dönemde yapılmayan kadar hizmet İlkadımlılarla buluşmuş oldu.

2018 YAZI İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

4 yılda başarılı bir şekilde yürütülen fen işleri hizmetlerinin ara vermeden devam edeceğini belirten İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Karaduman   “4 yıldır ilçemizin her mahallesinde her sokağında modern bir ulaşım ağı için aralıksız çalışıyoruz. Yol çalışmalarının daha hızlı yürütüldüğü yaz mevsimi için de tüm hazırlıklarımızı tamamlamış durumdayız. 2018 yılı yaz ayında da ara vermeden tüm personelimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.ERDOĞAN TOK : ÇALIŞMALARIMIZ SON HIZ DEVAM EDECEK

2014 de göreve geldiklerinden bugüne ilçe genelinde asfalt, beton kaldırım, parke taş yol, sathi kaplama, yeni yol açma çalışmaları yaptıklarını ifade eden Başkan Tok, "İlçemizi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Bütün mahallelerimizde belirli bir program dâhilinde ihtiyaçları karşılıyoruz. İlçemizin daha güzel bir görünüme kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, baskı beton, kilitli parke taş, asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla yapmaktayız. 2018 yılı itibari ile de tüm cadde ve sokaklarımızda yapılacak olan çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşımıza verdiğimiz sözleri tutmanın gururunu yaşarken her alanda rekor hizmetlere imza atmaktan da sonsuz mutluluk duyuyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

30 Mart 2018 Cuma 17:45

Başkanım ilk resimdeki yola bir gidip bakın bütün yol çatlak ve çukur 3 ayda ne hale geldiyol zaten 500 metre var yok bir yol yapıldı derebahçe nuri cerit cad. ayrıca yol geniş başlayıp daralıyor nasıl plan anlamadım yeni bir inşaat yapıldı o inşaat neden 3 metre çekilmedi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Demircan OMÜ'de açıkladı: Samsun'a ikinci devlet üniversitesi yapılacak

Sağlık Bakanı Demircan OMÜ'de açıkladı: Samsun'a ikinci devlet üniversitesi yapılacak