22 Eylül 2020 Salı

ERDOĞAN TOK: İLKADIM'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM SORUNU İÇİN MAKRO PROJE HAZIRLAYACAĞIZ

Erdoğan Tok: İlkadım'da kentsel dönüşüm sorunu için makro proje hazırlayacağız

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe 71'inci Danışma toplantısında, İlkadım ilçesinde kentsel dönüşüm sorununun çözümü için makro bir proje hazırlayacaklarını açıkladı.

01 Eylül 2018 Cumartesi 19:19 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan kentsel dönüşüm açıklaması geldi. Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe 71'inci Danışma toplantısında kentsel dönüşüm sorunu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


AK Parti 71'inci İlkadım İlçe Danışma Toplantısı Yıldıray Çınar Kültür Merkezinde gerçekleştirilirken toplantıya katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım’ın 2023’e hazırlandığını belirtti.

AK Parti 71. İlkadım İlçe Danışma Toplantısı Yıldıray Çınar Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti İlkadım Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve AK Parti Ailesinin üyeleri katıldı. Toplantının ana gündemi yaklaşan yerel seçimler olurken İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok konuşmasında İlkadım’ın 2023’e hazırlandığını ve modern İlkadım için yoğun çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.HAKAN AY “OMUZ OMUZA BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ”
AK Parti 71. İlkadım İlçe Danışma Toplantısı açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay; “AK Parti olarak önümüzde yoğun ve önemli bir sürecin olduğunun farkındayız. Ama bu süreci omuz omuza vererek AK Parti ailemizin tüm bireyleriyle özverili bir şekilde çalışarak başarıyla tamamlayacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

BAŞKAN TOK; “İLKADIM’IN 2023 VİZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYORUZ”
Ardından söz alarak İlkadım’ın son 4 buçuk yıldaki hızlı değişim ve gelişimini anlatan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “İlkadım altın çağını yaşıyor ve 2023'e giden yolda belirlediğimiz vizyon ile ilçemizi ve şehrimizi yaşam kalitesi en yüksek şehirlerden biri yapmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. 4 buçuk yıl gibi kısa bir sürede 20 yılda yapılamayan dev projelere imza attık. Bundan sonraki süreçte ise planlamalarımızı 2023 yönelterek İlkadım’ın geleceğini planlıyoruz. AK Partili belediyecilik anlayışını merkeze aldığımız çalışmalarda vatandaşımızın refahını öne alarak her yaştan hemşehrimiz için ve özellikle de gençlerimiz için yeni projeleri gündemimize aldık. Bu projelerimizin en önemlisi kentsel dönüşüm planlaması olacak. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da gündemine gelen bu sorun için bizler makro projeyi hazırlayacağız ve önümüzdeki dönemde bu plan üzerinden kentsel dönüşümü gerçekleştirmiş olacağız. Planladığımız projeler, seçim sonrası başkanlık koltuğunda kim olursa olsun, İlkadım’ın menfaatine olan eşsiz projeler olarak uygulanabilir çalışmalar olacaktır” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

rasim

02 Eylül 2018 Pazar 02:42

5 yıldır aklınıza gelmeyen kentsel dönüşüm seçimlere birkaç ay kalamı geldi.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan aday adayı olacaklara disiplin uyarısı geldi

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan aday adayı olacaklara disiplin uyarısı geldi