19 Nisan 2019 Cuma

ERDOĞAN TOK: KOMŞU İFTARLARI İLE GÖNÜL SOFRALARINDA 70 BİN KİŞİYİ BULUŞTURDUK

Erdoğan Tok: Komşu İftarları ile gönül sofralarında 70 bin kişiyi buluşturduk

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Ramazan ayında mahallelerde düzenledikleri Komşu İftarları aracılığı ile gönül sofralarında 70 bini aşkın vatandaşı buluşturduklarını açıkladı.

12 Haziran 2018 Salı 16:36 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen ve 70 bin kişiyi bir araya getiren geleneksel Komşu İftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.


İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel Komşu İftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi. Reşadiye Mahallesi sakinlerinin bir araya geldiği Gönül Sofrasında iftar öncesi alana gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mahalle sakinlerini selamlayarak taleplerini dinledi.

RAMAZAN AYINI DOYA DOYA YAŞADIK
Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir mahallede gerçekleştirilen Komşu İftarlarında 70 bini aşkın  İlkadımlıyla bir araya geldiklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “Bu akşam Ramazan boyunca binlerce hemşehrimizle buluşmamıza vesile olan Komşu İftarlarımızın bu yıl için sonuncusunu Reşadiye Mahallemizin sakinleri ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Orucumuzu açmak için suyumuzu paylaştığımız, metrelerce uzanan iftar soframızda dertleştiğimiz, sohbetler ettiğimiz ve en önemlisi kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz Gönül Sofralarımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime şahsım ve İlkadım Belediyemiz adına yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.BÜYÜK İLKADIM AİLESİ İLE AYNI SOFRAYI PAYLAŞTIK
Konuşmasına Ramazan Ayı boyunca bu güzel iftar sofralarını kuran Belediye Personeline teşekkür ederek devam eden Başkan Erdoğan Tok; “İlkadımlı kardeşlerimizin mutluluğu için tüm belediyemiz çalışanları ile bir aile ortamında çalışarak birlik ve beraberliği kendi içimizden başlatıyor ve tüm İlkadım’da bu birlikteliğin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel iftar sofralarını kurmak ve sizlerle aynı masada olabilmek için Ramazan ayı boyunca mesai mefhumu düşünmeden metrelerce uzanan iftar sofralarımızı kurduk. Her günün sonunda siz değerli İlkadımlılarla gönül soframızı paylaşarak tüm yorgunluğumuzu unutmuş olduk. Ramazan ayı boyunca bu sofralarda emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

13 Haziran 2018 Çarşamba 14:07

Yeter daha yeter, halkın parasıyla belediye çalışanına dağıttığın bayramlıklarla ilgilendiğin kadar parklarla da ilgilen, kiminin ışığı yanmıyor, kiminin oyuncakları kırık.O hediyelikleri alan belediye çalışanı bi zahmet eksikleri belediyenin ilgili yerlerine bildir de vatandaş ihbar etmek zorunda kalmasın...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Zaman Gazetesi çalışanlarına FETÖ operasyonu: 8 gözaltı 1 tutuklama

Samsun'da Zaman Gazetesi çalışanlarına FETÖ operasyonu: 8 gözaltı 1 tutuklama